Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A CIB-nél miért kell tokent...

A CIB-nél miért kell tokent váltani? Más banknál még token sincsen, ha jól tudom.

Figyelt kérdés
OTP-s mondta, hogy ő token nélkül használ internetbankot, ez igaz? Más bankoknál hogy van? CIB-nél ez már a második generációs token volt, de most le kell váltani állítólag egy európai szabályozás miatt. Más bankokra hogyhogy nem vonatkozik?

2019. szept. 12. 12:58
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:

"Megoldottam úgy, hogy ne kelljen se okostelefon, se token, mégis be tudok lépni a netbankba. Na erre varrjál gombot!"


Ez szuper, el tudnád árulni hogyan? Előre is köszönöm.

2019. szept. 13. 14:41
 32/38 anonim ***** válasza:
Ment a privát. Üdv!
2019. szept. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim válasza:

2019. szeptember 14 szombat:

Bankon belüli eseti átutalásnál még működ az Easy Token.

Kiváncsi vagyok, hogy a 3. átutalásom (még nem könyvet) bankon kivülre teljesül-e hétfőn.

A fentebb említett "Megoldottam úgy, hogy ne kelljen se okostelefon, se token, mégis be tudok lépni a netbankba. Na erre varrjál gombot!" megoldással lehet pl.: átutalást végrehajtani?

2019. szept. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igen, mivel az átvezetést engedte. Bár azt nem tudom, hogy az általuk hivatkozott "push üzenetek" hogy néznek ki, mert azokat állítólag ők küldenék, na azok nem érkeznek meg, viszont ha generálok a withkeyvel új számsort, akkor azt elfogadja.
2019. szept. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim válasza:

CIB BANK

Elektronikus csatornákat érintő változások életbe lépése

Tájékoztatjuk kedves ügyfeleinket, hogy technikai okból a 2019. szeptember 14-re tervezett elektronikus csatornáinkat érintő módosítások bevezetése elhalasztásra került. A korábban meghirdetett változások érvénybe lépéséről honlapunkon tájékoztatni fogjuk ügyfeleinket, addig a korábban megszokott módon tudnak belépni, illetve tranzakciókat jóváhagyni elektronikus csatornáinkon.

2019. szept. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:
egyébként desktopra nincs okostelefon emulátor?
2019. szept. 16. 15:27
 37/38 anonim ***** válasza:
Van, de egyikkel se megy, mert kilépnek rögvest az indítás után.
2019. szept. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Valahogy éreztem, hogy ez lesz. Ugyanez volt a kötelező okmánymásolatokkal is. Halasztottak hurrá. Tehát ez az egész 14-ei határidő vaklárma volt.
2019. szept. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!