Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Egy db. laptopot szeretnék...

Egy db. laptopot szeretnék felvezettetni a beruházások, tárgyi eszközök nyilvántartó lapjára. Mivel leírási kulcsok is vannak, ezért hozzáértő segítségét kell kérnem. Mennyiért csinálná ezt meg egy könyvelő?

Figyelt kérdés
Köszi.
2016. júl. 12. 19:19
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy igazad van könyvelő tekintetében.

Pár hete még nem tudtam, hogy jó lenne, azt sem tudtam, hogy ezt a lapot ki kellene töltenem, csak azt tudtam, nem szükséges a könyvelő.

Ma pedig már meg kellene csinálnom ennek a lapnak a kitöltését.

Álláskeresők vállalkozóvá válási pályázatán nyertem.

2016. júl. 13. 10:54
 12/14 A kérdező kommentje:

Kedves 6#! Megspóroltál nekem 10e Ft-ot. Köszönöm.

3 perc alatt kitöltöttem a lapot, majd leadtam, megnézték, elfogadták. Sikerült mindent helyesen felvezetnem.

Teljesen természetes, hogy mindenki pénzből él, de azért brutális összegeket kérnek el itt-ott, ilyen-olyan szakmunkáért.

Megfizetem, ha reális az ár, de ezt nem tartottam annak.

Köszönöm a segítséget.

2016. júl. 15. 07:45
 13/14 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen!

Tudod, amióta bezártam a könyvelő irodámat, és a saját nyugdíjamat osztom-szorzom, nem másnak az adóját, stb. azóta nekem se több, se kevesebb nem lesz, ha esetenként 1x-1x segítek annak, akinek valóban nem feltétlenül szükséges tartósan könyvelőt keresnie.


De még ne örülj, egyelőre még csak kész a pályázatod, benyújtottad, de még nem nyerted meg.

Majd szólj, hogy mi lett az elbírálás eredménye!

2016. júl. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Már régóta tudom milyen önzetlenül, ingyen segíteni :) A munkám egy részét én is ingyen szolgáltattam mindig is, amikor éppen ráérek vagy akinek nincs munkája vagy aki éppen rászorul vagy akinek csak rövidebb segítségre van szüksége vagy X helyzetekben.

Mindig hálás vagyok azoknak, akik szintén ezt megteszik időnként, mert pl. csak egy percükbe kerül válaszolni vagy kedvük van konkrét segítséget adni.


Pozitív gondolkodású vagyok, így nem szoktam búslakodni vagy csak max. 1 pillanatig, ha olyan a helyzet.

Örülhetek amúgy is, mert a pályázatomat már beadtam az álláskeresők pályázatán és nyertem is. A pályázatom miatt, a tárgyi eszközök megvétele utáni elszámoláshoz kapcsolódóan az utolsó beadandó anyagom ez a nyilvántartó lap volt. Már vállalkozó vagyok. Jelenleg a hirdetési lehetőségeimet keresem.

További kellemes időtöltést neked is mindigre :)

2016. júl. 15. 10:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!