Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Kaptam az INTRUM-tol egy...

Kaptam az INTRUM-tol egy SMS-t es nem értem mire fel?

Figyelt kérdés

Ez áll az SMS-ben


" Tisztelt ügyfelünk! Kérjük tartozásának rendezése érdekében haladéktalanul vegye fel velünk a kapcsolatot!"


Semmi fele adossagom nincs es semmi buntetesem... Ez átveres lenne mit kene tennem?



2014. dec. 22. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Miért nem hívod fel őket? És akkor kiderül. Intrum szokott SMS-t küldeni, tuti nem átverés.
2014. dec. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lehet felhivom oket es valamit ramsoznak.... Ha valamiz snem fizettem volna el gondolom kuldtke volna szamlat nrm? Es amgy 16 eves vagyok nem nsgyon tudok mivel tartozni
2014. dec. 22. 13:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a telefonszámod régi tulajdonosának van tartozása. Vedd fel velük a kapcsolatot, és tisztázd, ahogy írták.
2014. dec. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%

- hívd fel őket (ez egy adósságbehajtó cég)


- közöld velük, hogy erre és erre a számra kaptál tőlük sms-t


- aztán mielőtt szólhatnának, közöld azt is hogy az sms nem hivatalos felszólítás, ha van adósságod amit ők kezelnek, akkor tudniuk kell a címedet is, tehát küldjenek írásban felszólítást


- és köszönj el szépen, majd tedd le a telefont

2014. dec. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha nincs tartozásod, ne foglalkozz vele.

Ha minden sms-ezőt visszahívnék, hogy tisztázzam a dolgokat akkor duplája lenne a telefonszámlám. Akivel tutti, hogy nincs kapcsolatom, egyszerűen kitörlöm és kész.

Aki küldte, az foglalkozzon a saját ügyeivel korrektül, nekem semmi közöm az ő téves sms-eihez, és emiatt pláne nem fogom plusz kültségbe verni magam, magyarázkodni meg pláne nem...

2015. jan. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Négyesnek igaza van, de szerintem kár a telefonszàmládat növelni. Tojd le magasról! Amúgy is egy székletházi banda, abszolút jogszerűtlen eljárásrendjük van.
2015. febr. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Épp ma kaptam. ( kérdés kiírója pont 1 éve tette fel )

Nem hívom fel.

1., Szinte üres a telo.

2., Tartozásainkról értesítést levélbe, lakcímre küldik.

2015. dec. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!