Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Március 24. -én táppénzre...

Március 24. -én táppénzre mentem. Május 11. -én mentem vissza a munkahelyemre dolgozni. Eltelt azóta egy "kis"idő. Mikorra számíthatok a táppénzemre? Mennyit kell még várni rá?

Figyelt kérdés
2009. jún. 12. 07:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem sem tb kifizetőhely a munkahelyem, és én is így jártam. Felhívtam az OEP-et, és kiderült, hogy a könyvelő még le sem adta a táppénzes papírjaimat. :-(

Nekem azt mondták az OEP-nél, hogy a táppénzes papír beérkezésétől számított maximum 30 naptári nap múlva utalják a táppénzt, ha minden papírom rendben van.

Szerintem Te is hívd fel a lakóhelyedhez legközelebb eső OEP-et, és TAJ szám alapján megmondják, hogy miért nem kaptál még semmit. Lehet, hogy a munkahelyed ül még a papírokon és le sem adták.

2009. jún. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!