Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Gyesen voltam, ebben a hónapba...

Gyesen voltam, ebben a hónapban járt le, start kártyát szeretnék igényleni, de már fél éve dolgozom, ez akadályt jelent?

Figyelt kérdés
2012. febr. 29. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Én úgy hallottam,hogy a start kártyát tavaly megszüntették,már nem adnak ki újat.
2012. márc. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Decemberig lehetett csak igényelni. És csak annak, aki pályakezdő, tehát semmilyen munkaviszonya nem volt előtte.
2012. márc. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2012. márc. 2. 20:30
 4/5 anonim válasza:
Ùgy tudom csak regisztràlt munkanélkülieknek van. Dec 31.èn megszünt a régi, de januàrtól van valami új.
2012. márc. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Így van ahogy előttem írják. Regisztrált munkanélkülieknek adnak csak, akiknek még nem volt előtte semmiféle bejelentett munkája. Tavaly megszüntették, de valamilyen ez évtől is van, lehet igényelni ha még nem dolgoztál tisztán.
2012. márc. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!