Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Biztonságos binance-n tartani...

Biztonságos binance-n tartani nagyobb értékű kriptot más védelem nélkül?

Figyelt kérdés
Szóval a valóságban az biztonságos ha letoltom az appot oda feltöltöm a pénzem és elkezdek kriptot adni venni, és semmi mást nem csinálok, se cold wallett se semmi mást, ez biztonságos vagy hogy tudjam megvedeni a 10-20k eurónyi pénzem évekig?

tegnapelőtt 22:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

#10


És akkor majd a jövőben nem szívathatnak meg ugyanúgy mint most, ha mondjuk egy sok éves walletről beküldöd a BTC-t átváltásra?

tegnap 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Kripto tozsdenek dolgozok...


Azert kerik a walletbol be tozsdere az adataid mert az a kripto tozsde ami euban mukodni akar annak meg kell felelnie ennek az eus szabalyozasnak.


Ha te egy ezereves walletbol beutalsz tozsdere es a chainanalysis kihozza hogy barmikor is mixerrel erintkeztel vagy darkweben jartal akkor nagyon de nagyon nehez dolgod lesz azzal hogy ne fagyasszak be a coinjaid. Ez a torveny, a hatosagok kotelezik erre a tozsdeket, nem maguktol csinaljak hidd el

tegnap 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

#12


És az mekkora baj, ha valakinek több saját tárcája van biztonsági okokból, és küldözgeti közöttük? Egyik a váltó (DEXekhez hozzákapcsolva, token approval), plusz felosztva, hogy ne egy darab walleten legyen nagyobb tokenmennyiség?

tegnap 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

11: Nem vagyok jós, de szerintem a jövőben nem szívathatnak majd meg úgy, mint ahogy most, mert előbb-utóbb normális szabályozás épül köréjük, lesz fogyasztóvédelem velük szemben, lesz kihez fordulni a problémáddal.


12: semmilyen mixerrel nem érintkeztem, és egyébként sincs rám szükség ahhoz, hogy a Kraken ezt megállapítsa, úgyhogy nyilván nem ezért faggatnak. Ha tőzsdén dolgozol, válaszolsz az #5-ösnek? Mi van, ha beutalok 40 ezer dollárnyi BTC-t, de nincs munkahelyem, se jövedelmem? Vettem annó valahol valamikor, kiutaltam, és most eladnám.

tegnap 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Szóval így haladunk a nagy decentralizmus felé? XDDDD


Bárcsak 1 percre beleláthatnék "Satoshi" mit gondol magában jelenleg...

tegnap 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ha tőzsdén dolgozol, válaszolsz az #5-ösnek? Mi van, ha beutalok 40 ezer dollárnyi BTC-t, de nincs munkahelyem, se jövedelmem? Vettem annó valahol valamikor, kiutaltam, és most eladnám.


Ez pasz, nem a kyc reszlegen vagyok, de amilyen adatokat beker a tozsde azokbol nem hiszem hogy blokkolhatnak csak ez miatt. Pld par hete a revolut is kert meg be adatokat. Az uj nemet regulaciohoz is lehet koze...

tegnap 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!