Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Mikor utalják a Szja-t vissza?

Mikor utalják a Szja-t vissza?

Figyelt kérdés

A könyvelőm az utolsó pillanatban csinálta meg az adóbevallásomat idén,május 21.-én. Azt olvastam,hogy 30 nap az utalás legfeljebb,de nem kaptam meg. Van olyan,hogy késik,vagy fel kell vennem a kapcsolatot a NAV-val?

25 éves lettem tavaly augusztus végén,de az előtte való hónapokra igényeltem vissza a 25 éveseknek járó szja-t. Köszi,ha segítesz!



jún. 23. 07:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
HOPPÁ!
jún. 26. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

“Lehetett választani,hogy havonta kérem,vagy évi 1x. Gondoltam jó évente,mert a nyaralásunk egy részét ebből finanszíroztuk”


Mert havonta kérve nem lehetne félretenni… így most kamatmentesen adtad kölcsön az államnak, ahelyett hogy 7-10%-os kamatra adtad volna kölcsön neki.


Durvára hiányzik a pénzügyi oktatás az iskolákból…

jún. 26. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"Durvára hiányzik a pénzügyi oktatás az iskolákból…"


Én úgy gondolom, hogy ez magánügy.


Neki ez felel meg, így tud "spórolni", másnak meg ehhez semmi köze. A pénzügyi tudatosság pedig nem igen itt kezdődik. Inkább ott, hogy van milliós megtakarításom, de hagyom a párnacihában megpunnyadni.

jún. 30. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!