Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Összesen mennyi járulékot...

Összesen mennyi járulékot adót egyebet kell befizetnem százalékosan 1000.- után előlegnek, ha alanyi mentes vagyok és a főállású jövedelmem meghaladja a bruttó 300.000.-? A költséget majd visszaigénylem.

Figyelt kérdés
2022. jún. 16. 13:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet én vagyok buta, de nem teljesen értem, hogy mi után akarsz fizetni és mit visszaigényelni. Kicsit pontosíthatnád a kérdésedet.
2022. jún. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az érdekel, hogy a bevétel mennyi százalékát kell megfizetnem az állam felé, bármilyen járulék adó formájában a másodállású alanyi adó mentes vállalkozásom után úgy, hogy kiadásom egyenlőre nincs?
2022. jún. 16. 14:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Milyen adózási módban? Milyen vállalkozásban? Van-e jövedelemkivét, pontosan milyen jogviszonyban? Stb, stb.
2022. jún. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szja, egyéni vállalkozóként, éves bevallás.
2022. jún. 17. 00:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Fő- vagy mellékállásúként? Van vállalkozói kivét?
2022. jún. 17. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Átalányadó, vagy tételes ktg elszámolásos, mi a tev. kör?


Adókedvezményeket érvényesíteni akarsz rá, és melyikeket?

2022. jún. 17. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem akarok érvényesíteni semmit rá. Tételes költség elszámolás. Mint írtam a főállásban 300.000.- bruttó feletti a jövedelmem. Vagyis mellékállás. És nem áfakörös. Vagyis AAM. A tevékenységi kör műszaki vizsgálat elemzés, egyéb villanyszerelés.
2022. jún. 17. 14:40

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!