Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Kidobtuk a pénzt?

Kidobtuk a pénzt?

Figyelt kérdés
Egyik nagy bevásárlóközpontban állítottak meg minket a Wellness Time Kft munkatársai, hogy szuper kedvezményes áron ajánlanak nekünk egy nyaralást. Meghallgattuk, és bele is mentünk, hogy a Kehidakutányi Triász Aparthotelbe fogunk elutazni, mert kedvezőnek találtuk az árat, és amúgy is akartunk egy kisebb nyaralást tervezni. Befizettünk 10 ezer forintot, majd azt mondták két hetünk van arra, hogy időpontot foglaljunk és befizessük a második részletet. Hazaérve, boldogan ültünk le a gép elé, hogy megnézzük az apartman honlapját, ami nem egy nagy szám, de ezzel talán még nem is lenne semmi gond. Viszont olyan véleményeket olvastunk a Wellness Timeról és erről az apartmanról is, hogy leesett az állunk. Van, aki teljesen meg volt elégedve, vannak viszont nagyon sokan, akik regényt írtak arról, hogy milyen rossz élményük kötődik ehhez a helyhez, és hogy nem ajánlják egyáltalán senkinek. A hozzászólások/vélemények többsége tavaly nyáron íródott, ezért kérdezném most itt, hogy azóta van-e valakinek tapasztalata velük, mert nem tudjuk, be merjük-e fizetni a többi is, nem akarunk olyan sok pénzt kidobni az ablakon, nem beszélve arról, hogy elrontaná az egész nyarat kb., ha arra mennénk oda, amiket sokan írtak... :(

2014. jún. 2. 11:27
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

Szia!

Örülök, hogy jól sikerült a nyaralásotok! :) És kicsit én is megnyugodtam így. Nincs félpanziónk, csak reggeli, valamint akciós 2 vagy 3 fogásos ebédre van lehetőség a Favágó étteremben ha jól emlékszem a nevére. (a panzió melletti étteremben)

Mi is említettük még telefonban nekik, hogy sok rosszat olvastunk sajnos, és nekünk is mondták, hogy tulajdonosváltás volt. Azóta feltűnt, hogy lett közösségi oldaluk is (FB.) valamint egy új honlap is van már nekik. A kérdésem az lenne még, hogy a jacuzzi működött? Meg a tisztasággal rendben volt minden? Ha megkérdezhetem milyen programokat szerveztetek vagy mit érdemes megnézni/ kipróbálni? :) Köszönöm!

2014. júl. 14. 12:47
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
A Favágó nem a panzió mellett van. Nekünk ott volt a vacsoránk. Mellette egy sokad rangú étteremnek nem nevezném hely van (együtt kocsmával). A jakuzzi nem működött, valami szivattyú problémája van. Szaunát nem próbáltunk, de masszázson voltunk. A hölgy kijön megbeszélés szerint, ha van rá igény (főállása van, minden másnap dolgozik). Minden nap voltunk a fürdőben, illetve egyszer mentünk át Keszthelyre, ott megnéztük a kastélyt, és a hintó kiállítást. Tapolca nincs olyan messze, van egy csónakázó barlang (sajnos nekünk ezzel nincs szerencsénk, mert sem most, sem pedig 2éve amikor Hévízen voltunk építés miatt zárva volt. De állítólag jó. Nem tudom merre mentek, de ha útba esik szerintem érdemes megnézni). Ja, és free wifi volt. Tisztaság jó volt. A hűtőben maradt valami kis kosz, de kb.említésre sem méltó. Az ágynemű foltmentes volt (a hévizi 4*-osban meg tele volt foltokkal...). Annyi volt, h a teraszajtók nem működtek rendesen.
2014. júl. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

Nincs nálam a papír, de a Favágót írja azt hiszem, hogy ott ilyen ezer valahány forintos 2 fogásos ebédre van lehetőség. Remélem azért a kocsma részről nem nagyon jön hát hangoskodás! :(

A jacuzzi hát nem értem... már tavaly ilyenkor is arra panaszkodtak a véleményekben, hogy nem működik. Hát ilyen sokba kerülne megjavítani? Vagy akkor ne lenne benne a csomagban az ingyenes jacuzzi használat. Mi kérdeztük ezt telefonban, és azt mondták hogy mire megyünk működni fog. Ez volt egy hónapja hogy mondták kb. Azóta még mindig nem sikerült ezek szerint megjavítani.

2014. júl. 15. 11:54
 24/29 A kérdező kommentje:
Jelentem, túl vagyunk a nyaraláson. Minden rendben volt, nem volt okunk panaszra, jól éreztük magunkat, szép és tiszta szobát kaptunk. A bár elvileg éjjel-nappal nyitva van, de ez nem teljesen volt igaz, mert egyik este lementünk kb. 11 körül és már zárt ajtóval találkoztunk. A másik kis kellemetlenség az reggel volt, amikor többen fél órát kellett várakoznunk, mert nem voltak előkészülve a reggelivel é nem is találtunk senkit a személyzet közül. De ezeket leszámítva rendben volt minden, voltunk a fürdőben is, ami nagyon szép :) Féltem, hogy nem lesz jó a szállás, de teltház is volt, és jó is volt, így tudom ajánlani. A Favágó étteremben is jártunk, igaz csak egyszer, de akkor nagyon kellemes élménnyel és jóllakottan távoztunk! :)
2014. aug. 19. 20:30
 25/29 anonim válasza:

Engem is megállítottak...

Befizettem 10 ezret. Mivel a páromnak ritkán akard hétvégére szabadnapja, én meg csak hétvégén érek rá, ezért úgy döntöttem, oké, az a 10 ezer legyen tanulópénz, többet ilyet nem!

Ma kaptam egy fizetési felszólítást, hogy fizessem be a többit... Nem hogy örülnének, hogy kaptak 10 ezret, még a többit is fizessem be, ahová nem tudok elmenni! Na, most mit tegyek? Valahogy még is menjünk el?

2014. szept. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Valahogy esetleg nem tudjátok másik időpontra áttetetni? :/ Sajnos ilyenkor nem tudom, hogy mi van. Viszont pénzt nem adnak vissza, az biztos!
2014. okt. 1. 10:46
 27/29 p.h válasza:

Sziasztok! Minket is megtaláltak hétvégén és be is fizettük az előleget.Nálunk az a probléma, hogy nem vagyunk mindketten 28 évesek, csak a párom. Utólag vettem csak észre, hogy 28-65 év közötti párok számára van ez az akció.

Mikor a tájékoztattak minket akkor semmi ilyet nem mondtak, felírták a koromat, és ennyi.

Ebből vajon lesz valami problémánk??? Mit kellene tenni ebben az esetben? Felejtsük el az egészet, és elbuktunk 10ezret?

2014. nov. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Hűha, hát ez jó kérdés, nekünk ilyen nem volt. Nem is kérdezték a korunkat, és nem is volt ilyen sehol, hogy milyen korosztálynak szól az ajánlat. Érdeklődjetek utána telefonon és hivatkozzatok arra, hogy nem kaptatok teljes körű tájékoztatást, így ez nem a ti hibátok, ha ez miatt nem tudtok elmenni.
2014. nov. 30. 12:01
 29/29 anonim válasza:
Amit tudnotok kell, hogy a Wellness Kft.-s ajánlatok nem kamuk. Ha az van,hogy 28-69 év között, abba belefér néhány év plusz vagy mínusz, és ha mégsem jó az időpont, akkor is tudtok változtatni, csak hívjátok a számot ami a papíron van. Mi nagyszüleimnek ajándékoztuk és papa már 70 volt mikor mentek :) nem volt probléma, nagyon rugalmasak. A szállás szerintük nagyon jó volt, ők Karoson voltak :)
2016. nov. 4. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!