Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Kidobtuk a pénzt?

Kidobtuk a pénzt?

Figyelt kérdés
Egyik nagy bevásárlóközpontban állítottak meg minket a Wellness Time Kft munkatársai, hogy szuper kedvezményes áron ajánlanak nekünk egy nyaralást. Meghallgattuk, és bele is mentünk, hogy a Kehidakutányi Triász Aparthotelbe fogunk elutazni, mert kedvezőnek találtuk az árat, és amúgy is akartunk egy kisebb nyaralást tervezni. Befizettünk 10 ezer forintot, majd azt mondták két hetünk van arra, hogy időpontot foglaljunk és befizessük a második részletet. Hazaérve, boldogan ültünk le a gép elé, hogy megnézzük az apartman honlapját, ami nem egy nagy szám, de ezzel talán még nem is lenne semmi gond. Viszont olyan véleményeket olvastunk a Wellness Timeról és erről az apartmanról is, hogy leesett az állunk. Van, aki teljesen meg volt elégedve, vannak viszont nagyon sokan, akik regényt írtak arról, hogy milyen rossz élményük kötődik ehhez a helyhez, és hogy nem ajánlják egyáltalán senkinek. A hozzászólások/vélemények többsége tavaly nyáron íródott, ezért kérdezném most itt, hogy azóta van-e valakinek tapasztalata velük, mert nem tudjuk, be merjük-e fizetni a többi is, nem akarunk olyan sok pénzt kidobni az ablakon, nem beszélve arról, hogy elrontaná az egész nyarat kb., ha arra mennénk oda, amiket sokan írtak... :(

2014. jún. 2. 11:27
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

Szia!


Tedd már meg, hogy leírod a véleményedet a szállásról, ha visszajöttél.

(Mert sokszor van olyan is, hogy a konkurencia próbálja lejáratni az ellenfelet.)

2014. jún. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 Kései Sirató ***** válasza:
84%
Kehidához nagyon közel van Héviz, oda is el tudtok menni, fürdeni a tóban (ha még nem voltatok ,akkor feltéátlenül menjetek el, mert Európában egyedülálló az ilyen meleg vizű tó). Balatonedericsen (ami szintén nincs túl messze) az Afrika Múzeum és Vadaspark egy jó programlehetőség.
2014. jún. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) Majd csak augusztusban megyünk, de írni fogok véleményt!
2014. jún. 6. 08:45
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

És ne felejtsd el "lebuktatni magad", mikor fizetsz, hogy "turizmussal foglalkozó cikkíró" vagy és épp erről a szép vidékről fogsz cikket írni :)

Megnézném az arcukat

2014. jún. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Hehe, nem rossz ötlet :D
2014. jún. 6. 17:49
 16/29 anonim ***** válasza:
89%
Szia. Mi jövő héten megyünk a triászba. Hát nagyon kiváncsi vagyok milyen lesz. Mi a maiutazas.hu-n vettük, hülye voltam,hogy nem olvahstam utána mielött megvettük. De már nem sok idö volt hátra az ajánlat lejárásáig. Néhány nappal ezelött kerestem rá és olvastam a vëleményeket a roomforumon. Hát akkor eléggé elkeseredtem mert 7hónagos kisbabánkkal megyünk. Még irok nekik ma e-nailt, h van e hütö, meg h parkolót foglaljak, mert valahol azt olvagqgtam h foglalni kell. Na majd ha hazajöttünk megirom, h milyen volt.
2014. jún. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Remélem minden rendben lesz, kellemes pihenést Nektek! :) Nagyon megköszönném, ha leírnád a tapasztalataidat majd!
2014. jún. 30. 13:05
 18/29 anonim ***** válasza:
Köszi :) Ha elfelejtenék írni, írj privit, arról kapok értesítést. Hétfőtől péntekünk leszünk.
2014. jún. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Rendben! :)
2014. júl. 1. 10:33
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok. Haza érkeztünk Kehidáról :)

Megnyugodhatsz, véleményem szerint egyáltalán nem rossz, sőt télen tervezzük, hogy visszamegyünk. (A párom is azt mondta, hogy ha én azt mondom, h nem rossz, az nagy szó nálam. Amúgy szülés előtt 4*-os szállodában dolgoztam, gondnoknőként...) Megérkeztünk, igaz a recin nem volt senki, ki van írva, h le kell menni a bárba, de még el sem indultam, már jöttek fel. Megmutatta a szobát, kaptunk a klímához távirányítót ami nagyon jól működött (sajnos csak az első két nap volt rá szükség). Nagyobb appartmant kaptunk, mint amire számítottunk, mert külön volt a háló és a konyha (én azt hittem olyat kapunk ahol együtt van). A konyha részen volt 1 pótágy, illetve oda tettek be a kisbabánknak ágyat. A hűtő működött, a főzőlap is. Volt néhány edény, ha valaki főzni akar - én nem azért mentem - tányérok, poharak, stb. Vízforraló nincs, ill. mikró, viszont a reggeliző teremben mindkettőre van lehetőség egész nap. A reggeliző terem nem túl nagy, 12 férőhelyes, amikor becsekkoltunk meg is kérdezték mikor szeretnénk reggelizni (8-tól lehet). Szerintem ezt nem igazán tartják be, de kint is lehet enni a bárban, vagy a biliárdnál is van néhány asztal, vagy a teraszon ha jó idő van. Beszélgettünk az üzemeltetővel, mondtam neki, h a neten olvasottak alapján sokkal rosszabbra számítottunk, és mondta h amikor az a sok panasz érkezett más volt az üzemeltető...

Félpanziótok van a csomagban? Akkor írok az étteremről is ha érdekel, csak szólj. Ill. ha van még kérdésed :)

2014. júl. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!