Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Görögország melyik városban...

Görögország melyik városban olcsóbb a szállás illetve a repülőjegy ?

Figyelt kérdés
2023. jún. 24. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Milyen szállás? Repülőjegy honnan hova? Mikor?
2023. jún. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
1-es elèg releváns kérdéseket tett fel.
2023. jún. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Pl Athén , Rodosz , Kos,Korfu , Zakynthos, meg még sorolhatnám, augusztusban mennénk és kiváncsi vagyok hova érdemes menni
2023. jún. 25. 10:38
 4/7 anonim ***** válasza:
Így június 25-én kiírni egy ilyen kérdés elég együgyű dolog. Oda olcsó, ahova épp az algoritmus szerint érdemes, azt meg a Google Flights napi keresőjében fogod megtalálni, nem az itteni válaszokban. 10-15 éve nincs olyan, hogy egy-egy nyaraló reptér stabilan olcsóbb egy másiknál azonos időszakban és országban.
2023. jún. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
🤦🏽‍♀️okoska én nem azt kértem hogy találj nekem olcsó szállást ,csak ki hol járt eddig milyen tapasztalatokat tud mondani hogy hova érdemesebb meni ! Mielőtt ide jössz értelmetlen dolgokat írni kérlek olvassd el jobban amit írtam “okoska’’ 🥲
2023. jún. 25. 17:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor mielőtt okoskázol, talán próbáld értelmezni amit neked írnak. A "ki hol járt", meg a "milyen tapasztalatokat tud mondani"-val a fenekedet kitörölheted lassan évtizedek óta. Dinamikusan, naponta többször változtatva cserélődnek az árak egy-egy járatra nézve is, amiket 0 emberi szem állít be és hagy jóvá, kizárólag algoritmusok döntik el, hogy épp 5 nap múlva mennyi a Thesszaloniki és 9 napra rá mennyi a Kréta-járat. Felfogod már ezt a lebetűzést, vagy esetleg még 4 másik színnyi zsírkrétát vegyek elő, bajnok?
2023. jún. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mostanaban Szalonikibe a legolcsobb a repjegy. A szallas mindenutt hasonlo arban van.
2023. júl. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!