Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ha lekésem önhibámon kívül a...

Ha lekésem önhibámon kívül a csatlakozást, újrafoglalják nekem a jegyem?

Figyelt kérdés

Az Aegean Airlines-szal utazom Pestről Athénba, ahol mindössze 45 percem van átszállni ugyanennek a légitársaságnak a gépére, tovább Santorinira. Aggódom, hogy lekésem, de ilyenkor újrafoglalnak nekem egy jegyet a következő gépre rejtett költségek nélkül, nem?

(A jegyet Budapest-Santorini útvonalra vettem a légitársaságnál, az átszállást az ő rendszerük dobta fel.)



2015. ápr. 17. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább kérdezd meg telefonon a légitársaságot!
2015. ápr. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha nem te bénázod el az átszállást, hanem a kevés idő, vagy késés miatt nem éred el, akkor kötelesek díjmentesen átfoglalni, illetve szükség esetén szállást, étkezést biztosítani.

Még a gépen kérj meg egy stewardesst, hogy kérdezze meg melyik kaputól indul a másik járat, ezzel is spórolhatsz egy kis időt. Ha nem tudod merre menj a reptéren, inkább kérj segítséget. Ha ezek ellenére is lekésed, akkor ingyen át kell foglalniuk.

2015. ápr. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Már csak azért necces,mert éjjeli járatról van szó, és ahogy elnéztem a következő legkorábban 8-10 óra indul.
2015. ápr. 17. 17:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. ápr. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne aggodj. Ha ők ezt vállalták akkor rajtuk a felelősség.
2015. ápr. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!