Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mit csináljak hogy ne erre...

Mit csináljak hogy ne erre gondoljak egyfolytába?

Figyelt kérdés
2 hét lmulva először repülök és még ha felébredek is csak erre gondolok.màr nagyon nagyon vàrom és kicsit félek az àtszàllàstól is:)
2014. szept. 2. 08:23
 1/6 geohunter válasza:
Nem kell izgulni, egy biztos. Fönt nem marad a repülőgép. Így vagy úgy de a földetérés biztos.
2014. szept. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Szabó Simon ***** válasza:
72 éves vagyok, 1996-ban repültem először, és sajnos vélhetőleg utoljára. Életem legcsodálatosabb élménye volt; 12 órát repültünk a Holland Antillák egyikére: Arubára
2014. szept. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Szabó Simon ***** válasza:
A 2/2 vagyok. Csak azért írtam az előbbit, hogy kedvet csináljak. Az izgalom jó, ha kellemes. Úgy legyen!
2014. szept. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm màr csak 8 nap;)
2014. szept. 8. 21:21
 5/6 San Diego válasza:
Nagy elmeny lesz biztosan,ha ez lesz az elso! Az atszallastol se felj! Nezd meg a jegyedet es keresd azt a gate-t , ahol a kovetkezo gepre kell atszallnod. A szamok es nyilak elvezetnek. De kerdezni is lehet, mert az emberek segitokeszek!
2014. szept. 9. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
6 alkalommal repültem, egyszer sem voltam még csak rosszul sem, sosem késtem, soha semmi gixer nem volt, olyan jókat ettem viszont minden úton hogy huhuhúú :D
2014. szept. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!