Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Jövő hét hétfőn hétre kell kiérnem a Budapesti reptérre. 3:53-kor indul az első busz Érdről majd félóránként. Aggódom hogy kimaradnak a járatok, ezért arra gondoltam veszek ki valahol szállást Pesten. Ti mit csinálnátok a helyemben?
okt. 3. 13:59
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Én inkább attól félek hogy a lefoglalt szállás helyen 5 óra fél 6 körül kellene kijelentkezni és nehogy zárva legyen a bejárati ajtó
okt. 4. 10:58
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez a szállásadóval kell megbeszélni, de más is szokott korán kijelentkezni
okt. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Van 24 órás recepció
okt. 4. 11:26
 14/22 anonim ***** válasza:

Oké, tehát szállás 15 ezer + IFA + vonatjegy + reggeli taxi Vecsésről.

Így is a 20 ezret karcoljuk. Ennyi lenne a taxi is és akkor a saját ágyamban alszok, a saját hűtőmből eszek, nem kell plusz egy váltásruha, stb.


#kérdező: előző este szólsz, hogy korán indulnál. Vecsésen valószínűleg fel vannak készülve ilyesmire.

okt. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Meg ha már úgyis vonatozik, akkor mehetne hajnalban vonattal a Kökire, majd onnan 200E-vel.


7 órára még akkor is simán kiér, ha kimarad egy vonat és ez megvan 1000 Ft-ból.

okt. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Mondjuk jön egy dugó az M0-áson és hiába van ugyanott árban, már elkési a gépet
okt. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
15: Ha időre kéne repülőre mennem, biztos nem kockáztatnék vonattal
okt. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Ez a szállás a Vörösmarty utcai metróhoz van közel, és pont azért döntöttem így mert az Érdi busz az m7 autópályán megy
okt. 4. 11:54
 19/22 anonim ***** válasza:

#11

Meg kell beszélni, nekünk nem kellett külön kicsekkolni, érkezéskor fizettünk, a kulcsot a recepción hagytuk ahol kérték. 4:00-kor indultunk el a szállásról.

okt. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondták személyesen hogy mindig van ott valaki és hogy bármikor ki lehet csekkolni
okt. 4. 12:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!