Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Jövő hét hétfőn hétre kell kiérnem a Budapesti reptérre. 3:53-kor indul az első busz Érdről majd félóránként. Aggódom hogy kimaradnak a járatok, ezért arra gondoltam veszek ki valahol szállást Pesten. Ti mit csinálnátok a helyemben?
okt. 3. 13:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%
Inkább hívnék egy taxit/transzfert. Olcsóbb, mint a reptér közelében megszállni.
okt. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
54%
Biztos a reptéren szallnek meg. Kényelmes típus vagyok és van is pénzem.
okt. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Szállást esetleg nézhetsz vecsésen is, mi volt hogy ott aludtunk hajnali gépindulás előtt, nem volt drága.

Vagy taxi otthonról.

okt. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
76%
Taxit hívnék.
okt. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
92%
Vecsésen van 15 ezerért már szállás egy éjszakára. Érdről a taxi tuti nem olcsóbb, plusz így tovább is tud aludni
okt. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
0%

Ha feltesszük, hogy van 15 ezerért szállás, akkor is oda kell bumliznia valahogy már előző este.

Majd reggel Vecsésről ki kell buszoznia a reptérre, mert nincs sétatávolságban.


Szerintem nem éri meg, de mindenki döntse el magának.

okt. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

#6

De este kell bumliznia, nem hajnalban :D

Utána meg egy 5 perces taxiút a terminálig. Nekünk bevált, hajnali indulásnál újra így mennék.

okt. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
G43-sal elmegy Kőbánya-Kispestig, onnan S50-es Vecsésig, 745Ft és ott is van kényelmesen vonattal. Másnap pedig Vecsésről már könnyebb a reptérre eljutni
okt. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Ha meg van Pest vármegyebérlet (ami érdi lakosként elég esélyes), akkor meg ingyen jut el Vecsésre
okt. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 BeefEater ***** válasza:

Én hasonló helyzetben taxizni szoktam, otthonról a a reptérre.

Jól hangzik a szállás, csak ha hozzáadom, hogy akkor még kell egy vacsora, egy reggeli, a szállásról is el kell valahogy jutni a reptérre, nekem már nem éri meg. Akkor inkább hívok egy rendes taxit és alszom az úton.

okt. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!