Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Wizz-Air beszálló kártyán...

Wizz-Air beszálló kártyán nincs feltűntetve az utazáshoz szükséges okmány és annak a száma sem ilyen esetben mi a teendő ? Elég a szemelyi igazolvány vagy ilyen esetben is útlevél szükséges ? Út Budapest-Santorini, Santorini-Budapest

Figyelt kérdés

aug. 21. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen teendő nincs! Természetesen elég a személyi. Schengenen belüli utazáshoz nem kéri a wizzair az igazolvány számát, ezáltal a beszállókártyán sem szerepel
aug. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nincs teendő.

Schengenen belül elég a név + legyen nálad bármilyen úti okmány (személyi vagy útlevél)

aug. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat😊
aug. 21. 14:44
 4/4 A kérdező kommentje:
Talán lehet hogy nem szoktam minden héten külföldre utazni ??! Repülővel meg eddig két országba utaztam csak ahova vízum és útlevél kellett nyilván ezért nem tudom hogy milyen feltételekkel repül az ember EUn belül. De a legnagyobb gáz szerintem meg az, hogy látsz egy kérdést ami neked nem tetszik és egyből bele kell állni a kérdést kiíróba.
aug. 21. 19:31

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!