Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Testesebb utasoknak melyik...

Testesebb utasoknak melyik ülőhelyre érdemes foglalni a Wizzair gépeken?

Figyelt kérdés
Ugye adná magát a nagyobb lábterű hely, de ott azt írják, túlsúlyos utas nem ülhet oda (bár nem egészen részletezik, mit értenek pontosan az alatt, ami már nem fér bele, a túlsúly elég tág fogalom). Ezenkívül gondolom a folyosó melletti ülések lehetnek valamelyest tágasabbak, mert ott karral stb ki lehet lógni kicsit.

jún. 19. 11:02
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
2: a két jegy sajnos nem igazán opció, elég húzós buli lenne anyagilag :) (nem olyan időpont és desztináció, hogy fillérekért szórják a jegyet)
jún. 20. 21:26
 12/13 anonim ***** válasza:

#10


8-as vagyok, a többség nem foglal ülőhelyet és nem mindenki egyszerre csekkol be. Többszázszor repültem már, de olyat még sose láttam, hogy utólag ne tudtam volna venni folyosó melletti jegyet. Ha az elején becsekkoltok és nem tetszik a hely, szinte biztosan lesz még szabad hely folyosó mellett. De ha teljesen biztosra akartok menni, akkor vegyétek meg előre, ne olyan nagy összeg ez.

jún. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Ha egyedül mész, akkor a folyosó mellett javaslom, ott kitudsz lógni egy kicsit, bár kellemetlen az is, ahogy állandóan járkálnak melletted. Ha mész valakivel, akkor jobb. Nekem a barátnőm igencsak nagydarab, mi úgy oldjuk meg, hogy beülök az ablak mellé, és ő középre mellém. Könyöklőt nem hajtjuk le, és úgymond rámmászik picit, átlóg hozzám. És így elférünk. Annyi, hogy neki a magassággal nincs gond, mert alacsony. És persze azt tudom javasolni, hogy ne spórolj azon, hogy nem foglalod te le az ülést magadnak.
jún. 25. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!