Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A Lufthansánál a 8 kg-os...

A Lufthansánál a 8 kg-os fedélzeti poggyász mellet fel lehet vinni egy laptoptáskát, vagy egy kis (40x30x20-as) hátitáskát mint a Wizzair elsőbbséginél?

Figyelt kérdés
jún. 6. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Hogy mi van? Mellet akarsz felvinni?


"Das zulässige Maximalmaß für Lufthansa-Handgepäck beträgt 55 x 40 x 23 cm. Das Gewicht deines Handgepäcks darf 8 kg nicht überschreiten. Dazu darfst du eine zusätzliche Tasche (Laptop-Tasche oder Handtasche) von maximal 30 x 40 x 10 cm mitnehmen."


Lehet, de nem 40x30x20 hanem 40x30x10. Még mielött meglepetés ér.

jún. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mellett* de köszi, erre voltam kíváncsi.
jún. 7. 08:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Gondoltam, de nem lehetett kihagyni. :D
jún. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
42%

Mivel nem fizettél érte, ezért a kérdésed értelmetlen, sőt kifejezetten magyaros, vidékies primitiv.

Nem is értem, miért irtad ki.

jún. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4 valóban? Primitív, mert aszerint járna el, ami a szabályzatban van, csak egy értéket rosszul tudott?


Inkább a te kommented olyan igazi tudatlanságból fakadó. Az már csak hab a tortán, hogy ez még németül alá is van támasztva, bár valszeg, ha magyarul lenne, akkor sem jutottál volna túl az elsö mondaton. :)

jún. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!