Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ryanirnél vettem repülőjegyet,...

Ryanirnél vettem repülőjegyet, és a google automatikus kitöltése miatt, a párom vezetéknevéhez az én vezetéknevemet írta be, lehet ezt valahogy díjmentesen (vagy kisebb költséggel) változtatni?

Figyelt kérdés

Néztem már de 40 ezer forint a névváltoztatás a jegynél, bízom benne hátha van valami költséghatékonyabb módszer. Illetve ha online chekolok be, akkor is valamelyik kapunál kérnek személyit? Vagy akkor át tudunk csusszanni más vezeték névvel? Mallorca az úticél.

A változtasson nevet és egyéb vicces válaszokat kérem hanyagoljuk!

A segítséget előre is köszönöm!



2023. jún. 26. 07:47
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Az ügyfélszolgálatot próbáld meg felhívni, hogy lehet-e módosítani.


Ha nem, akkor sajnos nincs rá garancia, hogy átengednek.

2023. jún. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ügyfélszolgálat segít ebben az esetben. Nálam egyszer kor miatt kellett módosítani és kaptam segítséget.
2023. jún. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
26%
Hát ez megint egy Darwin-díjas kérdező. Mi lenne ha ilyesmit veszel nem bohóckodnál automatikus űrlap kitöltéssel? Pláne ha rossz adatok vannak elmentve. Átíratod szépen a nevet és kifizeted a 40 rugót. A másik opció hogy ha olcsóbb a jegy mint a 40 rugó amit mondjuk kétlek,akkor vesztek egy másik jegyet a helyes névre.
2023. jún. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Nem 16 vagyok, nem először vettem repjegyet. Eddig nem volt semmi gond, most az egyszer hibáztam ezért kértem segítséget. Gondolom Te még sose vétettél semmit ugye?? Mert Te hibátlan vagy ugye? Fotelből 150 kilósan, úgy, hogy a megye határt nem hagytad még el könnyű pofázni.
2023. jún. 26. 12:12
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! Sikerült módosítani ügyfélszolgálaton keresztül!

Darwin díjas haver sajna nem jött össze, nem lettem kevesebb 40 rugóval :D

2023. jún. 26. 13:23
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
24 órán belül a Ryanair enged ingyen módosítani
2023. jún. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!