Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Hogy működik a repülőtéri...

Hogy működik a repülőtéri átszállás?

Figyelt kérdés

Amerikába utazom 2 átszállással Budapestről, először Helsinkiben majd Londonban.

A kérdésem az lenne, hogy amikor megérkezek a repülőtérre Helsinkibe, akkor onnan hogyan tovább? Ki kell mennem teljesen és újra végig menni a biztonsági ellenőrzésen (nincs feladott poggyászom), vagy pedig van egy külön kijárat azoknak akik átszállnak? Illetve Londonban gondolom ugyanúgy működnek a dolgok.

Köszönöm a segítséget!


2023. jún. 17. 10:24
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

És még csak azt sem érted, hogy nem vagy humoros, inkább kínos. Mi lesz a következő érved, ami miatt valakit cancelni lehet, azon kívül hogy szerinted öreg. Hogy zsidó? Hogy néger? Hogy cigány? Hogy b*zi? És mit csinálnál az öregekkel? Sánta Ferenc: Sokan voltunk. Vagy fogalmad sincs az mi? Esetleg gázkamra?

Ne szégyelld, gyere elő a farbával, ha már veled kezdődött a világ, pöcsös

2023. jún. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
🤣😹😂
2023. jún. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Azért az dícséretes ha valaki a saját hülyeségén röhögni tud.
2023. jún. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
De úgy lenne jó, ha te is nevetnél. Bár sztem, ez az egész nálad komoly. XD.
2023. jún. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Ebben igazad van. Én is jól szórakoztam, és hazudnék, ha azt mondanám, rajtam nem lehetett nevetni.
2023. jún. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Hát akkor minden jó, ha vége jó XD

Véget ért a móka mára, zárul Miki mókatára...

2023. jún. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Mi történik?😭
2023. jún. 18. 22:57
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!