Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Éreztél már így valaha?

Éreztél már így valaha?

Figyelt kérdés
Két napja úgy alakult, hogy eljutottam Pécsre, bejártam a környéket, a belvárost, a Széchenyi teret. Egyszer csak megálltam egy utcában , és úgy éreztem ,hogy én le tudnám tölteni az életemet ebben a városban.Hazajöttem , és azóta Pécs van a fejemben,és most olyan rosszil érzem magam Budapesten.Szívesen visszamennék, de még tanulok , apám is itt dolgozik , ez a megszokott környezetem ,de szerintem ,ahogy lehetőségem lesz, rá leköltözöm : )
2010. jún. 20. 23:52
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Régebben megjártam Olaszországot , és azt a helyet is nagyon megszerettem. Valahogy emlékeztet rá Pécs , lehet, hogy azért tetszik , mert itt egy "mediterrán" jellegű város , elérhető közelsében. Lehet, hogy azért látom ilyen szépnek , és hangulatosnak , mert én Budapestet nem szeretem... Jó , itt is vannak kellemes helyek , de amúgy egy olyan mogorva , barátságtalan város.
2010. jún. 21. 22:53
 12/14 anonim ***** válasza:

utolsó vok.


Hát szerintem válogass még a lehetőségekből. Pl. nemtom hogy Magyarország mennyire fontos neked, de kint szebb, tisztább a környezet, és kiegyensúlyozottabbak az emberek.


Nekem Pécs például labdába sem rúg Németország, Anglia vagy Skandináviával szemben. Egyszerűen semmit nem tud kínálni, ami miatt maradnék..


Amúgy 16 vok én is, gimnáziumban tanulok.

2010. jún. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Szerintem minden hely szép valakinek, másnak meg nem. Ez így van rendjén. Ha egy helyen megfog valami, és úgy érzed, hogy ott jobban éreznéd magad, akkor próbálj meg ellátogatni arra a helyre még párszor, pár napra. Ha továbbra is úgy érzed, hogy ott jobb a kedved, szimpatikusabbak az emberek, szebben süt a nap, és egyszerűen jobban érzed magad, akkor próbálj meg ott munkát találni, és leköltözni. Ha pár év múlva is hasonlóan érzel, akkor megtaláltad azt a helyet, ahol élned kell! :) Ebben az esetben ne törődj senkivel, mert a te életed, magadnak kell alakítani. Budapestnél mindenféleképpen jobb hely Pécs. Persze van akinek Szeged, van akinek Debrecen, vagy ép egy csendes, dimbes-dombos falu tetszik. Én már nagyon sok helyen jártam az országban, és nagyon sok gyönyörű helyet láttam, ahol szívesen élnék. Itt, ahol lakom is jól érzem magam, de azonnal elköltöznék a Balaton-felvidékre vagy az Őrségbe, ha egy nagyobb összeg az ölembe esne.
2010. jún. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszi a sok választ , jófejek vagytok : )
2010. jún. 22. 11:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!