Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ráütöttél, megverted a gyereke...

Ráütöttél, megverted a gyerekedet valaha is? Miért? És mit éreztél utána?

Figyelt kérdés
2009. júl. 21. 09:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak, ha a konnektorhoz nyúl. Kicsit a kezére csapok, inkább minthogy az áram rázza meg!

Azért nem nagyon, csak picit. :(

2009. júl. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is kicsit rá szoktam csapni a kezére ha a kandallóhoz nyúl. Mindig mondom neki hogy forró, és kicsit meglegyintem a kezét. Inkább most tanulja meg, hogy nem lehet tapogatni, minthogy a fűtési szezonban hozzáérjen és megégesse magát.

10 hós kicsifiú anyukája

2009. júl. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem vertem meg, mert még nagyon pici (8 hónapos). Nem vagyok a testi fenyítés híve, inkább a magyarázás, meggyőzés az elvem. Ezt viszont már elkezdtem. Már most sejti a lányom, hogy mit jelent a NEM SZABAD.

Persze később a saját érdekében, ha nagyon muszáj akkor valószínű fog kapni egy-két fenekest!

2009. júl. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Soha. 9 gyermekem van egyébként, 5 fiam és 4 lányom.
2010. ápr. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4 éves a kisfiam. Próbálgatja a határokat:) Először mindig mondom: "Nem, kisfiam!" Csak csinálja... Jön a: "Gyuszika, megmondtam, hogy ne csináld!" (és hozzá teszem, hogy miért.) Mikor már nagyon feldühít, erélyesebben szólok és elhúzom attól a tárgytól, aminek a piszkálását tiltottam, de nem ütöm meg!!!! Persze üvölt, de inkább sírjon egy kicsit, minthogy pl. belenyúljon a konnektorba... Gondolom lesz olyan, hogy elszakad a cérna és odacsapok, de biztos, hogy nem fogom agyba-főbe verni!!! A férjemet mindenért megverték, apróságokért is nagyon kikapott szegény, úgyhogy megmondta, hogy ő biztos, hogy nem fogja megütni a gyereket! 33/N
2010. aug. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Jó, hogy vannak, akik nem a verést tartják a büntetés egyedüli eszközének. Még ott sem (9 gyerek mellett pl.), ahol nagy valószínűséggel folyamatosan adódnak problémák, "rendzavarások", fegyelmezési helyzetek!


Viszont elgondolkodtató, hogy milyen kevesen válaszoltak...

2010. aug. 25. 14:59
 7/7 anonim válasza:
lehet h nem mindenki gyerekes itt. gyerekkel nincs annyi időd kérdésekre válaszolgatni. :)
2010. aug. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!