Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Éreztél már ilyet valaha?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztél már ilyet valaha?

Figyelt kérdés

Volt már veled olyan, hogy egy sokat látott, de ismeretelen ember nagyon megtetszett volna, és akárhányszor csak szembe jött volna veled, nagyon erős hatást váltott volna ki? (erősebb szívdobogás, zavar, fizikai hatások, stb)

Elvileg ezek a szerelem jelei, de egy olyan emberbe nem lehetünk igazán szerelmesek, akit nem ismerünk személyesen.

Akkor miért van ez velem?


2010. dec. 16. 20:07
 1/6 Kamuuu ***** válasza:
Zavart vagy.
2010. dec. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is vagyok így mostanában. Ha a srác szemébe belenézek, vagy elmegyek mellette ilyet érzek. Nem tudom miért van ez, bár a fiú nem néz ki rosszul... (Lehet hogy megválaszoltam a kérdésemet?)

Hány éves vagy?


:)

2010. dec. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Moszuke ***** válasza:

hát ez fantom szerelem, nincs ezzel semmi baj.

mindenki érez ilyeneket...

meglátod az illetőt és elképzeld hogy ő milyen jó meg kedves stb.. és az agyadban kreált tökéletes emberkébe persze hogy szerelembe esel:))

nekem is volt már ilyen.. a józan ész általában eltudja nyomni ezeket.. idővel..:)

22/f

2010. dec. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen. Aztán egyszer jött valami isteni sugallat, és úgy éreztem, hogy meg kell próbálnom megismerni, afféle most vagy soha-alapon. Kábé sosem hittem volna magamról, hogy ilyet fogok csinálni valaha is...

Személyesen nem sikerült összefutnunk, így a gyikhu bölcseinek meggyőződése ellenére a csúnya gonosz interneten írtam neki egy szép levelet, hogy szeretném megismerni. (nem tettem fel kérdést, csak olvasom néha, mik a vélemények az internetről:D)

Egy jóidő múlva válaszolt, összehoztunk egy kirándulást, utána többet, és összejöttünk. És azóta is együtt vagyunk.

Ez annyira random, hogy kezdem azt hinni, hogy nem véletlenül keltette fel a figyelmem :D Nem nyálas idézetek, hanem hasonló hullámhosszú agyhullámok, vagy mittudomén XD

Szóval minden lehetséges :D

2010. dec. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jó lenne tudni hogy hány éves a kérdező.
2010. dec. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
20
2010. dec. 16. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!