Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » 24 órás országos jegyet...

24 órás országos jegyet hogyan vásároljatok a máv applikációban?

Figyelt kérdés
Két nap múlva szeretnék egy barátommal Budapestre utazni és szeretném meg vásárolni a 24 órás országos jegyet online,a máv applikációban,de sajnos egyszerre két főre nem engedi meg vásárolni a jegyeket holott a menűben lehetséges meg jelölni több főt de csak egy embert fogad el a rendszer,ezért nem értem ezt a tematikát. Külön külön kell meg vennem a két jegyet az applikációban? Amikor érvényesíteni kell akkor nem lesz ebből probléma? A másik nagyon fontos hogy ott Budapesten tudjuk használni a többi tömegközlekedési eszközt is vagy ez csak a vonatra vonatkozik mivel az applikáció az a mávhoz tartozik.

júl. 9. 22:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Külön kell megvenni, mert igazolvány számot kell megadni, de használható egy telefonról, nem probléma a beolvasás, a klasszikus jegy a kezdetek óta tudja ezt.

A napijegyek helyi közlekedésben nem használhatók se Budapesten, se Csongrádon, Esztergomban és Zalaegerszegen sem, ahol az országbérlet amúgy érvényes. Egyedül Érd helyi közlekedésre jó a napijegy. De vonatokon és Volánbuszokon (kék Volánbuszon is) és HÉV-en jó a napijegy Budapesten belül is, csak BKK buszokon, villamoson, metrón nem.

júl. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Villamos metróra tehát nem jó,az kár,már csak lehet azzal is külön jegyet venni ha olyan helyre megyünk,jobb lett volna egyben le tudni,gondolom azokhoz is lehet online de le kell tölteni az applikációkat regisztrálni meg venni a jegyeket,áh ,macera. Te mit javasolsz? Azt hiszem Budapesten belül is van lehetőség napi jegyet venni ami minden tömeg közlekedésre érvényes.
júl. 9. 23:00
 3/7 anonim ***** válasza:
41%
A napijegy Budapesten turista lehúzás, annyira túlárazott, nem érte volna meg elfogadni az országost, mert abból ahhoz képest alig látnának valamit. Épp emiatt nem is ajánlom megvételre a BKK napijegyet. Helyette a 30 és 90 perces jegyeket válaszd, azok normális áron vannak (mivel magyar pénztárcákhoz van belőve, nem turistákéhoz), az első érvényesítést követően 30 vagy 90 percig jó, korlátlan átszállással. A legtöbb esetben ez jó lesz, mivel az ember elmegy valahova, aztán vissza, így két ilyen jeggyel megúszod, de ha három 90 perces kell is még mindig olcsóbb mint a napijegy, 4 és fél óra lefedett idővel, ami szinte biztosan elegendő. A Budapest Go appban tudod ezeket megvenni.
júl. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem
júl. 9. 23:19
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyébként lehet kártyával fizetni a Máv telefonos applikációban? Mert nekem csak címet kelett meg adni ahová a csekket küldik. Vagy nem értem. Fura ez a rendszer nekem kicsit. Nem lenne egyszerűbb online kártyával fizetni ha már online felületen veszem meg a jegyet?
júl. 9. 23:21
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak kártyával lehet fizetni. Nem csekket küldenek emailben, hanem számlát, miután kártyával fizettél.
júl. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm
júl. 9. 23:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!