Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » A budapestiek milyen gyakran...

A budapestiek milyen gyakran mennek vidékre?

Figyelt kérdés
Ha azt nézzük akkor a fővárosban minden van, igy én eltudom képzelni hogy valaki soha nem megy vidékre vagy csak nagyon ritkán.
máj. 28. 11:55
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
81%
20-as, nyugi van, értjük, hogy gyűlölöd Pestet.
máj. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:

Latom nem ertik egyesek a lenyeget, foleg akik soha nem hagytak meg el Budapestet. Videki varosokban sokkal kevesebb a lehetoseg vasarlasra, szorakozasra, kevesebb a latnivalo, kevesebb a munkalehetoseg.

Budapesten vannak kepzesek is amik mashol az orszagban nincsenek, kiallitasok is altalaban Budapesten vannak

máj. 29. 02:57
 23/40 anonim ***** válasza:
100%

20:

Én meg felsoroltam jópár példát, amikor mégiscsak szükséges, de azt simán ignoráltad.

máj. 29. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
21%

23!


Milyen peldakat? Azon kívül, amit a kérdező mar leirt. Mert ha jól látom, neked is a mozi és a plaza volt a példa, a repuloter, és az egészségügy. Ja, igaz, itt hozzá tetted a színházat is. Illetve a különleges hobbid, ami miatt inkább Bécsbe jársz. Melyiket ignoraltam?

máj. 29. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
80%

24:

Mindegyiket ignoráltad. Mert attól hogy van máshol is van mozi, színház, vannak üzletek, ha valakinek bármelyik komolyabban igénye, akkor az nem elég neki, ami egy átlagos megyei jogú városban van.

máj. 29. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
0%
Egyiket sem ignoraltam, az már nem az én problémám, hogy nem megy neked az értelmező olvasas. Még mindig az a lényeg, hogy van olyan vidéki, aki soha nem megy fel Budapestre, mert nincs rá szüksége, minden, amit szeretne elérhető ott, ahol él.
máj. 29. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
15%
Van az a réteg, a belpesti libsik, akik soha nem merészkednek a Nagykörúton túlra. Ők azok, akik azt hiszik, vidéken csak az M1-et lehet fogni, nincs internet, kútról hordják a vizet, lovaskocsival közlekednek és népviseletben járnak.
máj. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:

"Még mindig az a lényeg, hogy van olyan vidéki, aki soha nem megy fel Budapestre, mert nincs rá szüksége, minden, amit szeretne elérhető ott, ahol él."

Ez nem lehet a lényeg, ha egyszer senki semmi ennek ellentmondót nem állított.

máj. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
0%
#27 belpesti libsi vagyok. Falun nőttem fel. A döntő többség az M1-et meg a Tényeket nézi, és harsogja, hogy jönnek a migráncsok, meg a gyúúrcsány háborút akar.
máj. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
21%
@27 Körülbelül álag 20 percet kell vidéken töltenem, hogy elugorjon a bokorból egy bzizó fideszes nyugger, szóval annyira nem alaptalanok ezek a vádak. Ég és föld a különbség az ország két része között.
máj. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!