Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » A budapestiek milyen gyakran...

A budapestiek milyen gyakran mennek vidékre?

Figyelt kérdés
Ha azt nézzük akkor a fővárosban minden van, igy én eltudom képzelni hogy valaki soha nem megy vidékre vagy csak nagyon ritkán.
máj. 28. 11:55
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
85%
Évi 10-20 alkalommal maximum. Havi egyszer jól tud esni a nyugi, de még Debrecen vagy Győr is túl nyugis nekem hosszabb távon, annak ellenére, hogy amúgy nem Budapesten nőttem fel.
máj. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen mennék, ha lenne időm. De se rokonok, se ismerősök, se (nem kereskedelmi) szállás (értelemszerűen), se szabadidő. Állatok is vannak itthon, azokat is elég nagy munka és pénz lenne elpasszolgatni rokonokhoz meg panzióba.
máj. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
100%
Nem Budapesten nőttem fel, de itt élek. Majdnem minden hétvégén megyünk vidékre, annak úgy fele valójában külföld.
máj. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
100%
Én évi max tíz alkalommal amikor nyaralni vagy kirándulni megyünk.
máj. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
100%
Amióta vidéki egyetemre járok levelezőn, azóta minden második hétvégén. :)
máj. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
100%
Évi 2- 3 alkalommal.
máj. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
100%
Anyósomék vidékiek, emiatt sokszor. De én amúgy is szeretek menni, túrázni, várost nézni, néha csak autózni.
máj. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen a budapestiek sem egy homogén tömeg. Van aki havi, van aki heti szinten, mások csak alkalmanként, meg olyan is van, aki az egész életét leéli Budapesten.
máj. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
100%

Budapesten élek születésemtől fogva. A szüleim már kiskoromban elvittek minket mindenfelé kirándulni a Pilisben, de nyaraltunk többször a Balatonnál, illetve voltam több vidéki táborban. Azóta felnőttem és imádok utazni, főként vonattal. A családom többi tagja is lehetőség szerint megy vidékre.

Az hogy Budapesten belül sok minden van, az nem azt jelenti, hogy nem unható meg. Néha jobb egy-egy új helyet felkeresni, mint mindig felmenni valamelyik hegyre, vagy kisétálni a Városligetbe, Margitszigetre

máj. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
9%
Vidéken is minden van, így el tudom képzelni, hogy valaki soha nem megy Budapestre
máj. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!