Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hogyan utazzon helyközi...

Hogyan utazzon helyközi buszon, akinek nincs okostelefonja, bankszámlája és faluban szállna fel a járműre?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 27. 11:41
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
37%
amúgy én is faluban nőttem fel. életem első 27 évét ott is töltöttem. ha valaki, akkor te járatod le a falusiakat ezzel a maradi, szűk látókörű gondolkodásoddal. úgyhogy légyszi haladj a korral vagy hagyd abba a picsogást.
2020. ápr. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:

Mint írtam, én nem falun születtem.


Te csak kiforgatod más szavait. Nem írtam olyat, hogy bizonyos eszközök csak 1 dologra lennének használhatók.


Azt írtam, hogy nem reális, hogy egy buszjegy megvásárlásához ekkora háttér kelljen.


A számolásodat még mindig nem látni sehol. Nehezedre esik a belátás. Bármennyi nickről is írsz.

2020. ápr. 29. 19:36
 33/41 anonim ***** válasza:
40%
29: Ha nincs otthon neted, akkor most honnan írsz? Könyvtárban vagy netkávézóban nem lehetsz.
2020. ápr. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
42%
Ja, és nem vagyok a másik válaszoló azonos nickről, csak egy regisztrációm van. Ezt bírom, amikor valaki nem akaródzik szembenézni a ténnyel, hogy több féltől is ugyanaz a negatív kritika éri, mindjárt evvel jön, hogy tuti egy válaszoló ír neki több nickről. Itt a gyk-n gyakraln látom ezt. Szánalmas.
2020. ápr. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
40%
Azt meg senki ne mondja már nekem, hogy egy bankszámla és egy alap internet csomag akkora összeg, hogy a földhözvág valakit, aki fent bír tartani egy falusi házat.
2020. ápr. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
nekem is egy fiókom van csak. milyen számolásról beszélsz amúgy?
2020. ápr. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
6%

"Azt írtam, hogy nem reális, hogy egy buszjegy megvásárlásához ekkora háttér kelljen."

de, reális. ugyanis ez a "rengeteg" háttér ALAPVETŐ hogy megvan a legtöbb embernek a mai korban.

2020. ápr. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 A kérdező kommentje:

Látom, nem tudod követni. Olvass korábbi hozzászólásokat, abban le van írva.


Ez nem negatív kritika, amiket írsz, hanem puszta értelmetlenség.


Az nem érv, hogy valami elvárható.


Az érvelés nem egyenlő a piszkálással, agresszív viselkedéssel, megalázásra törekvő megjegyzésekkel.

Ezeket produkáljátok, mert érvelni nem tudtok. A kötözködés nem egyenlő az érveléssel.


Tanuld meg az asszertív kommunikációt.

2020. ápr. 29. 20:32
 39/41 anonim ***** válasza:

"Az nem érv, hogy valami elvárható."

de, ez ebben az esetben pont érv. a mai világban azok a dolgok, amik miatt te itt hisztizel (bankszámla/kártya, internetelérés, okostelefon) elvárható dolgok. ezért teheti meg a volán, hogy ezeknek az eszközöknek segítségével buszjegyet árusítanak. ha csak az emberek 0.1%-a rendelkezne ezzel a három feltétellel, nem tehetnék meg.

amúgy elfogadsz te bármit is érvnek?

2020. ápr. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:

#9

Képzeld a 70 éves szüleimnek nincs okostelefonjuk..Nem is akarnak. Bankkártya is csak anyukámnak. Nem csak 20 évesek élnek még.

2020. ápr. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!