Kezdőoldal » Utazás » Európa » 2 ejszaka 3 napra mennenk...

2 ejszaka 3 napra mennenk paran varost nezni valahoö europaban. Valakinek valami otlet? Melyik varosokat mondjatok a legerdekesebbnek, legjobbnak?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 11. 13:20
 1/4 D. Brasco ***** válasza:

Azert szerintem eleg sok varos van europaban ,meg eleg nagy a valasztek hogy el tudd dönteni magad,neked mi tetszik vagy mi erdekel!

Amúgy is itt van ez a semmit mondó szempontod,hogy "legjobb".....azt mégis miben?!?

2019. ápr. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Róma, Párizs, Szentpétervár, Barcelona, Erdélyi kirándulás.
2019. ápr. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mert szerintem neked is van olyan hely ami a legjobban tetszett, ne legyel buta legyszives, egy kerdes volt, hogy masoknak mi a velemenye ne tuld tol
2019. ápr. 11. 15:37
 4/4 anonim ***** válasza:

ha kifejezetten a városnézés a cél, akkor úgy nincs igazán "különleges" hely...


én skandináv országokat jártam már be több nekifutással. ott talán van egy kis különbség, de nagyvárosokban mindenhol híres épületekre, múzeumokra és turistákra kell számítani...ugyanúgy, mint Bpesten a Hősök terén...


én inkább felülök vonatra, és elmegyek vidékebbre, ahol nem a túrizmus az elsődleges. ott járok utána a természeti látnivalóknak is.


persze jó dolog az is, ha a felkapott "kötelezően megnézendő" helyeket nézi meg az ember, csak hát flusztráló, ha van ott másik 100 ember is...

2019. ápr. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!