Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Életed legjobb nyaralása/utazá...

Életed legjobb nyaralása/utazása hol volt? Miért ezt tartod a legjobbnak?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 19. 12:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%

Horvátországban, Raab szigeten nagyon jól éreztem magam, kb. 10 éves lehettem akkor. Egy másik, haveri családdal mentünk kempingezni, nagyon jó volt.

2 éve Magyarszigeten is nagyon jól éreztem magam, egész hétre mentünk, haverokkal.

De a spanyolországi és erdélyi utazásról is jó emlékeim vannak.

Ja, másik kedvencem Anglia volt, oda a suli keretein belül mentünk, de jöttek más sulikból is.

Vagy tavaly, Görögország (Kefalónia sziget) a párommal. :)


Ami viszont nagyon rossz volt: Hollandia, Horvátország (Krk sziget).

2011. ápr. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
8%
hát igen aki megteheti..
2011. ápr. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Második: erre baromira nem vagyok kíváncsi. Sajnáld magad máshol.

Első: köszönöm a válaszodat!

2011. ápr. 19. 13:30
 4/12 anonim válasza:
100%
Az első közös nyaralásunk a barátommal(: (Balaton)
2011. ápr. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Hogy megmutassam a második válaszadónak, hogy nemcsak a gazdagok mehetnek nyaralni ezért leírom a sztorim. Egyszülős családból való vagyok. Annyira nem volt pénzünk, hogy osztálykirándulásokra sem tudtam elmenni.

6 éve egy angol kislányra vigyáztam a nyári szünetemben, Mo-on. A szülők elvittek magukkal Angliába, ahol meglátogattuk a nagypapát. Ilyen helyet én még csak filmekben láttam akkor. Viktoriánus stílusú ház medencével, csónakázótóval és rétszerű udvarral. Minden reggel egy-két órával a baba előtt keltem, hogy csak bámuljam a mezei nyulakat meg mókusokt, akik a csendben előmerészkedtek enni. A baba nagynénje egyébként vmi nemes pasihoz ment hozzá és az esküvői képén még Lady Diana-t is láttam. A nyár végén pedig elvittek Istriára. Habár az idő nem volt jó, meg egy feketeözvegy bemászott a szobámba, azért gyönyörű volt látni.

2,5 éve pedig kiköltöztem Angliába, 1 évre rá Skóciába, így még mindig megy a felfedezés. Nekem a szabadnapjaimon van életem legjobb nyaralása.

2011. ápr. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A skót krt volt a legjobb! Csodálatos hely... és tényleg nem kell rengeteg pénz. Mi sokat utazunk, de azért tudunk annyit menni, mert mindenhol kempingezünk (igen, még fent skócia legészakibb csücskében is) és ezzel rengeteget spórolunk a szálláson. Amúgy meg 26 év alatt iszonyatos engedmények vannak, azokat is ki kell használni.
2011. ápr. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Olaszország és Svájc határán a Lago Maggiore, mintha a mi Balatonunk lenne a hegyek közé költöztetve.

Tó körül a helységek Ascona, Locarno, Cannero és még végtelen sok, Isolabella sziget a tó közepén, isteni hely.

Nem tudsz olyan helyre menni ami ne lenne gyönyörü.

Ráadásul volt egy csomó vörös csaj, ez csak még szebbé tette:-)

2011. ápr. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly nyáron 3 hét USA.

Már évek óta vágytam ki és nagyon boldog voltam mikor össze jött.

Bejártuk New Jersey-t, New York-ot, Washington D.C.-t és még a Niagarához is elmentünk.

Felejthetetlen élmény.

2011. ápr. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
Eddig ami nekem a legjobban tetszett Olaszország volt, Bibione. Iszonyat szép tengerpart, bevesárló körutakat is nagyon jókat lehet csinálni, éttermek is fantasztikusak. Igaz, nem voltam sok helyen, de ez volt a legjobb! :D
2011. ápr. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Dél-Korea, körutazás hátizsákosan.

Majd 3 hét volt és néhány régi havert meglátogattam.


Az útitársam ma már a feleségem. :)

2011. ápr. 20. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!