Kezdőoldal » Utazás » Európa » Reális ár szerintetek?

Playstation1fan kérdése:

Reális ár szerintetek?

Figyelt kérdés

De most komolyan, nem akarok hülyének vagy bárminek tűnni,de intézem az utam Belaruszba. Csak ugye, a belarusz vasutak, így adja meg az árat:

Pl: 116.34 BYN na most, rendben, a valuta megvan. Csak azt nem tudom, hogy most 11634-nek olvassam, vagy 116 egész 34 századnak? Mert átváltva, gyanúsan olcsó lenne ha az utóbbi szerint járnék el :P :( kb:15.24 Ft)


Segítsetek, kérlek. Butus vagyok :O (Remélem érthetően fogalmaztam)



#pénz ##Instantidiotavagyok #deazértamatektalánmegyannyirahogyna ##Belorusz ##Waaaa
2019. febr. 28. 14:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
83%

"Utaztam már Ausztráliába, Amerikába, Ázsiába, és Afrikába. Ergo, van már pár km a hátam mögött. "

Jah és soha nem kellett egyik valuta árfolyamára sem rákeresnek, meg sehol nem találkoztál a tizedesponttal. Nagyon hihető. Egy ilyen Siófokra nem jutna el élve.

2019. márc. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Na ide figyelj utolsó előtti. Mivel, hiába kerestem BYN árfolyamot, csak egy oldalt találtam, amit ajánlottak, így gyanúsan olcsó lett volna. Mivel az 4 Ft-tal számolt. (Utazásos oldalon ajánlották.) Ezért kérdeztem rá, fel tudod fogni, csőagyúkám? Ezért voltam bizonytalan, ezért kérdeztem rá. De nem fikázni kellene, meg beszólogatni. a dollárt, az ausztrál dollárt, a fontot, az euro-t mindenhol jegyzik, az orosz rubelt, szintúgy. Éppen ezért egyértelmű, a tizedes pont. De mikor, 4 Ft-ot mutat az oldal, aktuális, napi árfolyamnak, gondolhatod, hogy a 116, 24 BYN irreálisnak tűnik, 4-el szorozva. Főleg, egy 5-600 km-es útnál. Vágod ezt? Így most már, világos a sötét, paraszt agyadnak , hogy miért kérdeztem meg? Lehet, hibáztam, mert egyszerűbb lett volna úgy feltenni a kérdést, hogy: Mennyi egy belarusz rubel? De úgy gondoltam, hogy kaphatok kulturált válaszokat, e nélkül is. Szóval, bocsánatot kérek a kérdésemért. De mint látod, kedves név nélkül oltogató ismeretlen, ez volt az oka. Remélem Te is nyugodtabban alszol így, hogy tudod, hogy van matematika érettségim, és , hogy tudom, mi a tizedes pont. De ennyi. Azoknak, vagy annak a vélaszoló(k)nak köszönöm, akik hasznos infóval láttak el.
2019. márc. 3. 11:33
 13/13 anonim ***** válasza:
83%

Első vagyok.

Nekem kb 2 perc alatt kijött az eredmény.

A másik hibát ott követted el, hogy nem BYN-t adtad meg valutaként, hanem BYR-t az átváltáshoz...... csak mondom, hogy vegyél vissza egy kicsit.

Ugyanis a BYR a régi F.orosz valuta, a BYN pedig az új. De még ez is oda volt írva, csak el kellett volna olvasni 🙄🙄🙄.

2019. márc. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!