Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ez reális ár egy hajóútra?

Ez reális ár egy hajóútra?

Figyelt kérdés
Szeretnék elmenni egy hajóútra a földközi tengerre, 2015 től lehet foglalni az Allure of the seas-re is, úgyhogy gondoltam kiszámolom hogy megengedhetjük e magunknak, 3 főnek nagyjából másfél millió lenne + a repülőjegy meg miegymás, szóval szerintetek is kb ennyibe kerül egy ilyen?
2014. febr. 27. 17:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Az Allure majd a jövő évi szezonra jön át Európába, az egyik legnagyobb hajó. Az RCCL amúgy sem az olcsó árkategóriájú társaság. Ha hajózni akarsz, ennél sokkal olcsóbban ki lehet jönni pl MSC utakon. Ennél jobb a Norwegian. De hajózás igazán jó áron csak akciókkor van. Van egy csomó társaság, amelyik Velencéből vagy Genovából indít hajókat, odajutni már olcsóbb, mint Barcelonaba elrepülni pl. De amúgy Allure-ra a 1,5 millió szerintem nem annyira sok.
2014. febr. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igazad van, biztosan kijönnék olcsóbban is, de nekem az Allure nagyon tetszik. Na mindegy, lehet hogy csak egy álom marad, majd meglátjuk :)
2014. febr. 27. 18:57
 3/9 anonim ***** válasza:

Az Allure egy kategória, azt meg kell fizetni. Az Oasis (ha jól emlékszem egyforma az Allureval) most ősszel megy egy pár kört a Földközi tengeren. Nem kell rá ennyit várni.

Amúgy hajózni jó, nekem tetszik :)

2014. febr. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az alabbi cimen osszehasonlithatod az arakat, hogy ne legyenek ketsegeid:

(valaszthatsz helyet, idot, hajotarsasagot, kikotot stb.)

Jo utazast!

[link]

2014. febr. 28. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
utolsó köszi a linket, ezen összesen 1,9 millió jött ki teljes árnak ugyanarra az útra, a Caribbean oldalán meg másfél millió :D
2014. febr. 28. 16:47
 6/9 anonim ***** válasza:

nézdd meg itt is: [link]

Megírnád, hogy itt mennyire jött ki ugyanaz? Kiváncsi vagyok.

2014. márc. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
itt is 1,5 millióra jött ki, de biztos vannak még plusz kiadások, a másik oldalon lehet hogy mást is hozzáadott mert itt csak a kabinok árát néztem
2014. márc. 1. 11:44
 8/9 anonim ***** válasza:

Köszi.

Van, a kikötői illeték, az talán benne van az árban, kötelezően kell borravalót fizetni, msc-nél jelenleg a Földközi-tengeren 7€/fő/nap felnőtteknek, ezzel is érdemes számolni. Ami megdobja a költségeket a kirándulások költsége (főleg ha befizetsz a hajóstársaságnál) meg az italok ára.

2014. márc. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, a saját költségeket meg a kirándulásokat nem is számoltam bele, hát sajnos közel van a 2 millióhoz teljes összeg.
2014. márc. 1. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!