Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mit gondoltok a londoni...

Mit gondoltok a londoni Croydon kerületről?

Figyelt kérdés
Júniustól ott fogok élni, szóval várom a tapasztalatokat mindenféle szempontból!
2010. ápr. 6. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
London legnépesebb kerülete, a város déli részén található. Ezért a közlekedése nem éppen a legjobb, mert nincs metróvonala, viszont egyedül ott közlekedik villamos. Egyébként: egész szép környék ahhoz képest, hogy milyen London.:)
2010. ápr. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia én két éve nyáron dolgoztam ott, nekem nagyon tetszett. A busz közlekedés elég jó. Egyébként megkérdezhetem hogy hol fosz dolgozni, mit fogsz csinálni?
2010. ápr. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Egyelőre még csak a szállás a biztos (Croydon, Granville Close) - ismerőseinknél fogunk lakni - munkát meg majd keresünk, állítólag van bőven... De ha van ötleted e téren, szívesen meghallgatom! :)
2010. ápr. 6. 18:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a Mitcham road-on laktam. Hát attól függ hogy mennyire tudsz angolul. Hosszú távra tervezed? Most van kint barátnőm ha akarod utána érdeklődök.
2010. ápr. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Középszinten tudok angolul, a nyelvvizsgám megvan, de nem tudom, ez kinnt mennyire számít. Igen, hosszú távra, több évre tervezek! Remélem azért majd találok valami melót...
2010. ápr. 7. 08:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!