Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a VIII. kerületről?

Mit gondoltok a VIII. kerületről?

Figyelt kérdés
Ősztől Budapesten leszek egyetemista, és lehetőségem van a VIII. kerületben albérletbe költözni. Tényleg nem biztonságos? A Futó utcában lenne a lakás, egyik felújított társasházban.
2009. júl. 22. 10:20
 1/10 anonim ***** válasza:
57%

Gettó. Hangulatos. Az az alvilági romantic. Diáknak jó.

Fiú vagy lány? Keletihez legalább közel van. Én laktam ott, nem volt semmi.

2009. júl. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A Dankó utca és Mátyás tér környékét érdemes elkerülni, főleg estefelé. A kerület nagy része egyébként teljesen normális hely.
2009. júl. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok és lány.
2009. júl. 22. 11:29
 4/10 anonim ***** válasza:
57%
Én semmi pénzért nem laknék a VIII.kerületben pedig született Pesti lány vagyok!!
2009. júl. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nem vészes a VIII. kerület. de este a blaha lujza teret és környékét kerüld el.
2009. júl. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
hát nem nyugtattatok meg...:-s
2009. júl. 22. 12:37
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem vészes????De este már legyél otthon és ne mászkálj??Akkor miért nem vészes? Én is Pesten lakom.és olyan helyen ahol azért este nyugodtan lehet sétálni vagy nyugodtan leugorhatok az éjjel-nappali boltba...
2009. júl. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát nem a legelitebb környék és szépnek se mondható. Legfeljebb az albérlet olcsósága szólhat mellette. Inkább keresgélj még.
2009. júl. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én a VIII. ker be járok suliba nem messze a futó utcától, nappal nem rosz, de este kerüld a mátyásteret, a karácsony sándor utcát, meg az ilyeneket.... :S
2011. febr. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Este menj ki a Mátyás térre,aztán tegyél egy sétát a Magdolna utcába.Nappal,ha van időd vegyél egy popcornt lehetőleg sonkás ízesítéssel és cherry coke-al,ülj ki a népszínház utcába nézni az ingyencirkuszt,jobb,mint a moziba a mostani filmek.Ha izgalomra vágysz,menj a dióba.A futó utca csendes környék,de érződik még rajta a gettó nyúlványa,hiába a corvin sétány.Egyébként a Corvin Sétány gyönyörű,a szigony utcából nézve már kevésbé.Aztán persze ott a Palotanegyed,ami tele van diákokkal,a múzeum utca környéke nagy patináns.Aztán sétálhatsz vissza a gettóba mert a futó utca az abba van,hiába verték szét a harlemet,csak beleolvadt sznob új építésűek közé.És még valami,nem kell félni a romáktól,de nem is kell őket lenézni,ha ezt a 2 dolgot betartod még jól is fogod magad érezni.Szia
2013. máj. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!