Kezdőoldal » Utazás » Európa » Vasarnap megyek haza Brusszeli...

Vasarnap megyek haza Brusszeli repuloterrol Budapestre es az lenne a kerdesem hogy nagyon nehez a check in? Hatalmas a repter es egyedul sose voltam kulfoldi repteren.

Figyelt kérdés

2015. febr. 16. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmivel sem nehezebb mint a magyar reptéren. Minden adott, és minden a szemed előtt lesz.
2015. febr. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pesten kb 15-20 perc alatt megtalaltam a repulot remelem itt is siman meglesz
2015. febr. 16. 18:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, a brüsszeli sokkal nagyobb, tobb ido kell mire a kapuhoz érsz. Először is ket nagy terminál van, a neked a becsekkolas utan át kell menned a masik terminálba, mert a Bp-i járat mindig onnan indul. De egyszerű, csak kovetsd a táblákat. A ket terminált egy nagy föld alatti folyosó köti össze. Mozgólépcsőkön le, mozgofolyosokon át, mozgólépcsőkön fel, igy vezet az út a kapukig. A terminál is nagyon hosszú, de ott is van vegig mozgofolyoso, ha sietned kellene.
2015. febr. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen amikor leszaltam csak gyalogoltam mozgolepcso volt vagy 20perc mire csomagomhoz ertem csak azt nemtudom hogy magahoz ahol belell csekkolna sokat kell menni vagy az kozel van? Szal repjegy motozas csomagfeladas aztan a repcsi megtalasahoz lesz vagy masfel oram szerintem annyi ido alatt csak megtalalom 😃
2015. febr. 16. 21:23
 5/5 anonim válasza:
Tudom hogy későn írok de a tapasztalat az ha mondjuk Budapestre repülsz akkor biztos hogy lesz magyar is azaz tőle tudsz segítséget kérni illetve vagy vele utazni
2015. márc. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!