Kezdőoldal » Utazás » Európa » November 29-én utazok Kiitsee-...

November 29-én utazok Kiitsee-be a csokigyárba, utánna Bécsbe este Sopronba lesz a szállás másnap Sopronba városnézés utánna Fertőd majd utazás haza a szálláson csak 30-án kapunk reggelit költőpénzbe mennyit vigyek?

Figyelt kérdés
November 29-én utazok Kiitsee-be a csokigyárba, utánna Bécsbe este Sopronba lesz a szállás másnap Sopronba városnézés utánna Fertőd majd utazás haza a szálláson csak 30-án kapunk reggelit költőpénzbe mennyit vigyek azerintetek? Elég lesz 6000 ft értékben euró és 6000 ft? 28/29-én 00:00-kor van indulás reggelire viszek kaját ebédre vacsorára valamit vennem kell másnap reggel reggelit kapunk ebédet meg haza fele valami kaja első nap csak Ausztria másnap csak Magyarország
2014. nov. 10. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Az attól függ, mennyit akarsz vásárolni. Én speciel egy csokiboltban a világ összes pénzét el tudom költeni. ;)


Mi a Heindl-ben voltunk Bécsben, oda is érdemes elmenni. Jól be is vásároltam, vagy 35-40 euró összegben.


Szerintem a 6.000,- Ft itthonra jó, kintre az ennyinek megfelelő euró kicsit kevés. De attól is függ, mit akarsz enni.


Amúgy meg nagyon rossz a helyesírásod! Az "utána" nem két "n", és a szállás SopronbaN lesz, ugyebár.

2014. nov. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amennyit megengedhetsz magadnak, én kicsivel többet szoktam vinni, mint amennyi valójában kéne, maximum vissza hozom. Immar negyedik éve megyek Bécsbe, illetve a Kitseei, csokigyarba.

Attól függ, hogy mennyire vagy csoki függő : ) Ott sok pénzt el lehet szórni.

illetve az adventi vásárban is. Olyan 8-10ezer forintot tartok realisnak de ez mindenkinel valtozo.

2014. nov. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Kittsee-ben feltétlenül nézzétek meg a szlovák határt a vasútállomásnál.


Van egy fílingje annak, hogy látod magad előtt a modern vasútállomást meg az NSZK-stílusú családi házakat medencével, de még közelebb hozzád van egy rozsdás ferde tábla, hogy "POZER! Statna hranica!" :)

2014. nov. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!