Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mi mennyibe kerülne? Mi érné...

Mi mennyibe kerülne? Mi érné meg jobban? Svájc.

Figyelt kérdés

Feltételesen, ha el szeretnék menni Svájcba. Kb. 5 napra max. Elmennék Bernbe, Jungfraujoch... Kikapcsolódni egy kicsit. Mivel lenne érdemesebb. Vonat, és Svájcban is vonattal közlekedni, vagy ott mással. Esetleg autóval? Vagy szerezzek még embereket és bérelni egy lakóautót? Milyen árban vannak egyáltalán S.-ban a vonatárak, ételárak, belépők esetleg? Szállás, ami nincs tele pókkal, higiénikus de nem kell nekem luxushotel. Elalszok majd megyek tovább.

Esetleg valaki nem tud olyat hogy akár valami ilyen csereprogram vagy ilyesmi?



2014. okt. 4. 10:02
 1/3 Maluska válasza:
Én vonattal mennék mindenhova. Májustól októberig lehet vásárolni Berner Oberlandos pass bérletet, amivel kedvezményesen utazhatsz a vonatokon, kedvezményes áron vannak a belépők bárhova mész a kantonon belül. Olcsó szállásként próbáld meg a Couchsurfinget :)
2014. okt. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Nagyon hasznos. :)
2014. okt. 5. 12:49
 3/3 anonim ***** válasza:

Én voltam nem egyszer Svájcban, haverokkal, autóval.

A kirándulás alapvető formája vadkempingezés volt. Így a vonat nekünk szóba sem jött. Elég más megvilágításba helyezi ez a nyaralást.

Ha érdekel, írjál, és beszámolok róla :)

2014. okt. 8. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!