Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hol jobb élni? Svájc, Németors...

Hol jobb élni? Svájc, Németország? Ausztria?

Figyelt kérdés
2014. aug. 9. 22:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy. Bármelyik felsorolt fényévekkel jobb, mint Magyarország. Ausztriában és Németországban is éltem, mindkettőben jól éltem. Most Angliában vagyok, itt sincs gondom.
2014. aug. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
11%
Szomália
2014. aug. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha rendszeres akarod látni a családodat, akkor Ausztria, mert az közel van.

Ha nagyon jól akarsz élni, akkor Svájc, de ott sok a kiadás is.

Sokan az arany középutat választják, és jó fizetés - közepes kiadás arányban dolgoznak Németországban. Nincs akkora fizetés mint Svájcban, de Eu. tagállam, nem kell vízum és kevesebb a kiadás is.

2014. aug. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
5%
Columbia , Bogotá.
2014. aug. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
svájc
2014. aug. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Németország
2014. aug. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
nu, én éltem mindegyik országban, plusz még Angliában és Franciaországban is. Svájcban (Genf) élek most, végül férjhez mentem ide. Ameddig egyedül éltem legjobban Németo.érte meg, olcso, van munka. Svájcban nehéz munkát találni, permi kell, ha találsz egy jo munkát, akkor kényelmesen tudsz élni..de számolni kell azzal, hogy nem tudsz annyit sporolni, mint Németo.ban.
2014. aug. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm én most jelenleg Svájcban vagyok. A szüleimmel Basel környékén.Mist jöttem ki 2 hete Au pair cagy Nanny munkát keresek.És tanulom a Németet.Eddig semmi.munka.:/
2014. aug. 13. 22:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!