Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen teendőm van ha Svájcban...

B.szabinka kérdése:

Milyen teendőm van ha Svájcban szeretnék bewilligungot? Milyen intézkedéseket kell tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék Svájcban munkát vállalni de nem foglalkoznak veled csak ha van tartózkodási engedélyed! Van kint esetleg olyan szervezet aki tudna segíteni?

2014. júl. 9. 21:49
 1/3 anonim válasza:
Szia en pont itt lakom!!! Svajc nem fog fogadni csak akkor ha tslalsz egy melot es a fonokod azt biztositja hogy x evig munkat ad neked akkor laphatsz permis L vagy petmis B amivel itt kint tudsz maradni!!! Vagy ha itt mesz ferjhez.... de tudod svajc tobb kantonbol all.... nalunk ez a torveny.... csak sajnos nehez ilyen fonokot talalni akki ezt bevallalja.... brszeled a franciat??
2014. júl. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Jaa meg azt el.felejtetem irni... hogy sajnos 6 ev alatt 1x nem sikerult egy munkat talalnom a tesomnak pedig jol beszelem a nyelvet..ity az emberek sajnos nem segitokeszek! Bocsi telorol irok neha melle potyogok es ekezet nelkul irok
2014. júl. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát köszi az infót :(. Reméltem hogy nem lesz ennyire elkeserítő a helyzet! Nem beszélek franciául sajnos, németül is alig, inkább angolul. A párom él kint és ezért szeretnék én is tartózkodásit meg munkát!
2014. júl. 10. 22:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!