Kezdőoldal » Utazás » Európa » Tervezem hogy kimegyek tanulni...

Tervezem hogy kimegyek tanulni Sunderlandbe, erasmuson keresztül. Mennyi a megélhetés odakint? Kapnék havonta 500 eurót, de nem tudom hogy az elég lenne e. A szállást nem valószínű hogy biztosítják, úgyhogy ezt is bele kell kalkulálnom.

Figyelt kérdés

2014. márc. 15. 16:43
 1/5 anonim ***** válasza:
fontban az mennyi? itt ugyanis abban számolnak...de diákként kapsz egy csomó mindenre kedvezményt. szállást is biztos találsz, van az egyetem környékén egy csomó.
2014. márc. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, tudom hogy font kell, de euróban kapom a pénzt. Kb 380 fontnak felel meg.
2014. márc. 16. 00:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Az elég kevés, de mondon, diákkedvezmény van sok helyen. S ehhez szobát kell bérelned, mert lakásra nem fogja futni. Nézd meg a rightmove.co.uk oldalt, szállásügyben.
2014. márc. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget :)
2014. márc. 17. 00:41
 5/5 anonim ***** válasza:

tudom,hogy már egy hónapja írtad ki a kérdést,szóval biztos haladtál valamit már. Sikerült találnod valamit? Amúgy az egyetem nem tud neked biztosítani kollégiumban helyet? Szerintem írj nekik,egy próbát megér,habár úgy tudom,hogy ott angliában a koli sem olcsó,de gondolom ez egyetemtől is függ.

Ennek ellenére,ha kolit is tudnál szerezni,akkor se hiszem,hogy ennyiből meg tudnál élni. ( gyorsan rákerestem és a koli önmaga is lehet havi 300-400 font és ha ez így van,akkor semmid se maradna kajára és a többire).

Mindenesetre én azt mondom,hogy ha megteheted,vagyis elő tudod teremteni valahonnan a megélhetésedre elegendő pénzt,akkor mindenképp vágj bele.

2014. ápr. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!