Kezdőoldal » Utazás » Európa » Görögországon belül Nei...

Görögországon belül Nei Poriba van valahol konditerem?

Figyelt kérdés
A szállás apartmanba lesz és nem szállodába ezért érdekelne, hogy konditerem van-e valahol.

2014. márc. 9. 17:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Tavaj mi ott nyaraltunk de tavernákon és apartman komplexumokon kívül nem sok minden volt. Sajnos azok is majdnem mind csukva. Konditeremre nem emlékszem de azt tudom mi június közepén voltunk és alig volt még élet és minden akkor nyitott meg olyan hideg volt a viz hogy az maga felért egy konditerem edzéssel.

De összejöttünk görögökkel és rákérdeztem náluk, azt mondják ott Nei Poriba nincs konditerm csak a nagyon drága hotelekbe. De onnan nincs olyan messze Katerivn és ott rengeteg ilyen hely van. Egynek a címét meg is írták. Bemásolom mert görögben nem vagyok túl jó: Ανδριανουπόλεως, Κατερίνη 601 00, Ελλάδα Χάρτης Προβολή χάρτη οδών

Remélem segítettem.

Azt is mondták, hogy megy a főúton helyi busz de nyugodtan stoppolhatsz is.

2014. márc. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Akkor mi duplán megszívjuk... Május 30.-án megyünk.
2014. márc. 9. 18:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!