Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hova menjünk Görögországon belül?

Hova menjünk Görögországon belül?

Figyelt kérdés
Barátokkal mennénk nyaralni és olyan helyet keresnénk ami pörgős, bulizós hely nyüzsgő éjszakai élettel. Görögország elég olcsónak számít, így mindenképpen oda mennénk, de az országon belül nem tudjuk hova. Ha valaki esetleg jártasabb a témában, segíthetne. :)
2013. febr. 10. 11:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem Sarti-ra menjetek. Thessalonikitől kb. 90 km-re délre van. A város nem nagy, de tele van szórakozóhelyekkel és megfizethető szállásokkal.

Vagy ami még ilyen az Korfu. A szigetnek vannak olyan részei, ahol rengeteg a fiatal és sok a szórakozóhely.

2013. febr. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy hová mész, mert Görögország a világ legcsodálatosabb helye!
2013. febr. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Rodosz, Kréta, Thesszália
2013. febr. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kedves 1. válaszoló! Korfu szóba jött, mivel a neckermann.hu-n rengeteg oda szóló ajánlat van, viszont konkrét helyet tudnál mondani ahol nyüzsgő az élet, sok a fiatal?
2013. febr. 10. 15:20
 5/7 anonim ***** válasza:
79%

Korfun a keleti oldalon szinte mindegyik város nyüzsgő, a nyugati oldal kicsit csendesebb, kirándulósabb. De Korfu városa is nagyon jó szórakozási szempontból.

Krétán Hersonissost ajánlanám, az nagyon pörgős, és pihenésre, strandolásra is alkalmas.

2013. febr. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
"Korfu fővárosa" - így akartam írni.
2013. febr. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mi Krétán voltunk és nagyon tetszett csak ajánlani tudom!
2013. febr. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!