Kezdőoldal » Utazás » Európa » Görögországon belül hova?

Görögországon belül hova?

Figyelt kérdés
Nyáron lehet, hogy összejön egy Görögországi nyaralás a családnak.Ha megyünk, akkor hova menjünk? Hol milyenek az árak, és az ellátás?
2010. jan. 24. 17:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Csak a félszigetben gondolkodtok? Én Krétán voltam néhány éve, és nagyon meg voltam elégedve mindennel. Akkor is jó, ha sokat akartok bulizni, akkor is jó, ha csak a hasatokat akarjátok süttetni, meg akkor is, ha történelmi emlékekre vágytok, mert abból van bőven. Közepes árak és jó szolgáltatások, gyönyörű tenger.


Szantorinit tudom még ajánlani. A sziget, ahol "több a templom, mint a ház, több a bor, mint a víz, és több a szamár, mint az ember" =)

2010. jan. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen, a tenger mellett szeretnénk mindenképpen :)

Valami jó szálloda? A szállodák milyen árakon vannak?

2010. jan. 24. 17:59
 3/8 anonim ***** válasza:

Én 2009 áprilisban voltam Paralián, 5 napra, 135 euróból kijött a hotel+kaja [mmint a félpanziós]+belépők ide-oda.

Meg szép hely, elég nyugis, de minden van ami kell, a Popajban nagyon fini gyrost csinálnak és még mc'donalds8(!) is van, pedig tényleg nem nagy helység.

Az árakra nem nagyon emlékszem, de nem voltak vészesek, és a tengervíz sem volt nagyon hideg [pedig tavasz volt :D]

Mi idén Olympich Beachre megyünk, ami 2 km-re van Paraliától, ez is szép hely lehet :)

2010. márc. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Olympic Beach*
2010. márc. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én Paralián voltam, most nyáron lesz 2 éve! Nagyon jó volt! Ott van Olym. Beach mellett! Ezt a két helyet mindenképp ajánlom! Ott akkor ugyanazok voltak az árak mint itthon. Mi rengeteg kaját vittünk magunkkal, 8 napot voltunk és egyszer voltunk étterembe, Paralián nagyon- nagyon sok a magyar (az étterem is magyar tulaj és felszolgálok voltak!), tehát a nyelv sem kell.
2010. ápr. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Asprovalta - jó hely. Az szállodák, panziók, ha csak 2 csillagos is, akkor is jók.
2010. ápr. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Idegenvezetö vagyok, ajánlani tudom Korfut, csodás hely.

Ha gyerekkel mentek, ez az egyik legjobb választás, sok a látnivaló, rengeteg program és itt az egyik legszebb a part is.

Az árak egész Görögország területén hasonlók, nagyon turistaorientáltak, kedvesek.

A félpanzios ellátás nem olyan drága, és megéri, ha nem akartok mindig giroszt vagy zacskós levest enni.

Kérdezz bátran, ha van még kérdés.

2011. márc. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
azt hittem egy idegenvezető le tudja írni a gyrost rendesen:D Amúgy mi voltunk már Krétán, Lamiában, Larissában, Athénban, Meteoráknál, és mindenhol jó volt, kitűnően éreztük magunkat, de mégis Rodosz volt a legjobb.:)
2011. júl. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!