Kezdőoldal » Utazás » Európa » Bulgáriában a Naposparton,...

Bulgáriában a Naposparton, vagy a közelben vannak plázák, ahol tudok vásárolgatni? Gondolom a fővárosban van?!

Figyelt kérdés

2013. febr. 3. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Üzlet, bazár, mindenféle bolt rengeteg van, százával, de pláza-szerűek nincsenek.
2013. febr. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az előttem szólónak igaza van, viszont a mi szállodánkból szerveztek buszos kirándulásokat környékbeli nagyobb városokba (pl. Burgasz), mondták is, hogy aki vásárolgatni akar, az oda menjen, tehát ez egy lehetséges alternatíva.
2013. febr. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen! Akkor irany Burgas! Azt hallottam kint sokkal olcsobbak a dolgok. :)
2013. márc. 3. 13:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Naposparton nyaraltunk, és biza üres bőrönddel kellett volna mennünk. 500 eurót költöttünk ruhákra és még most is kitünő állapotban vannak, lassan két éve. Utánzatok mindenhol, Törökből, szerintem ugyanezt kapjuk nálunk hivatalos üzletbe.
2013. márc. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!