Kezdőoldal » Utazás » Európa » Üdültél már Bulgária-naposparton?

Üdültél már Bulgária-naposparton?

Figyelt kérdés
2010. jún. 25. 20:46
 1/8 A kérdező kommentje:

vélemény, tapasztalat és az ottani árak is érdekelnek!

köszönöm.

2010. jún. 25. 20:47
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Még 86'-ban. Jó volt. másra már nem nagyon emlékszem. :-)
2010. jún. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
3 éve voltam talán.Rengeteg medúza volt és rengeteg jó csaj :D. Eurot nem mindenhol fogadják el.Kaja se volt rossz, bár nem minden volt rendesen átsütve. A tervezett 16 órás busz útból meg lett vagy 30 és szállás se olyan volt, mint ígértek. Bár nem is utazási irodával mentünk. Viszont tenger elég jó volt :)
2010. jún. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
En 6 eve voltam. Jo volt. Tengerpart kicsit koszos, minden olcso, kaja jo...eleg szep hely...
2010. jún. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
57%
Ma érkeztünk vissza, Pomoriba a Sanset Resortba volt a szállásunk. Nagyon szuper hely, igaz a szállodán kivül a 70-es évekbe járnak. Repülővel alig több 1 órával. Eurót 1.95-ért váltják, jó ha van leva ( ha nem is sok) mert nem mindehol fogadják el az eurót. jó utazást.
2010. jún. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Én 2006-ben voltam, négy éve! Nagyon jól éreztük magunkat!

Előszezonban voltunk olcsón, egy hétre FP-val szállodában, közvetlen tengerparttal.

2010. jún. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Utolsó: 2006-os évű: Naposparton volt a szállásunk és a homok nagyon nagyon finom volt, a víz tiszta. Aranypart sem rossz,de ott már nem annyira selymes a homok.

:)

Ahogy átlépsz a sorompó után a tengerparti részhez, egy egészen más világba csöppensz, szállodákkal kiépült részekre, ami tele van éttermekkel, bárokkal, diszkókkal és stb.

Az a része tiszta riviéra.

2010. jún. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

2010. :) Neszebár. :)

Szép volt, all inclusive szálloda, olcsó árak viszonylag. :) Finom aranyszínű homok. :) Nagyon szép hely, nekem nagyon tetszett, kocsival mentünk, kb. 18 óra, a határon való állásokkal együtt. :)

2011. aug. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!