Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen élelmiszereket vigyünk...

Milyen élelmiszereket vigyünk magunkkal a nyaralásra, hogy ne kelljen eurókért vásárolgatni az ABCk-ben?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 5. 12:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%
Hová mentek?
2011. ápr. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
konzerveket.Zacskós ételeket(amiihez elég a víz) száraz kolbászokat ami nem romlik meg
2011. ápr. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%

Hát, én egyszer csináltam ilyet, kényszerből.

Tartós kenyér, szalámi, vagdalthús, paprika, paradicsom, csoki szeletek...


De szerintem ha már külföldön vagy, akkor vétek kihagyni a helyi ételeket. Nem kell puccos étterembe menni, lehet olcsóbb kajáldákban is enni.


Az otthonról kaját vivős megoldást nem választanám mégegyszer...

2011. ápr. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
olajos hal, paradicsomos hal, tubosos sajtkrém, camping sajt, margarin, májkrém, konzervek...
2011. ápr. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Én sütöttem le zsírban húst és ezt variáltuk.
2011. ápr. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%
sajtot,margarint nem vinnék ha meleg van..Nagyon hamar megromlik...Csakis olyan ételeket vinnék ami hűtés nélkül is elvannak.Konzervek,szárított húsok stb
2011. ápr. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
64%
Régebben én is így vittem kajákat mikor apartmanba mentünk. Szerintem abszolút nem éri meg, mert milyen dolog már az, hogy még a nyaralás alatt is spórolok? Ha annyira meg kell fognod a pénzt, inkább ne menj nyaralni.
2011. ápr. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%
Nem mindegy ,hogy eurot vagy a forintot koltod? Ugyanaz...
2011. ápr. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
85%

toast kenyér,vaj,konzervek,pástétomok...

Ha nagyon meleg van ne vigyetek olyan élelmiszereket amik hűtést igényelnek pl.:túrórudi,tej,tejföl,puding stb...

A csoki is megolvad a hőségben.

Minden száraz,jól becsomagolt élelmiszer jól jön ilyen helyekre.

Amugy megérné picit belekölteni az ottani boltokba is,én láttam kinnt olcsó cuccokat is,vagy ha nem is tér el nagyon akkor hasonló árban vannak és ott frissebb is.

2011. ápr. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 tade ***** válasza:
86%
... Szia. Ha tenger melle mesz, pl Olaszorszagba itt a konzerveket nevetseges aron megveheted. Pl. egy fel kilos kiszereltsegu tortellinit mar 1.50 ert vehetsz, 4 konzerv rio maret 2 euroert, kenyeret 1 euroert, fel kilo csibemellet 3-4 euroert, tesztat 1 euro alatt barhol kapsz, egy konzerv paradicsomszoszt mar kapsz 60 centert.... folosleges otthonrol kajat hozni....
2011. ápr. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!