Kezdőoldal » Utazás » Európa » A külföldi turisták mit...

Bence555 kérdése:

A külföldi turisták mit gondolnak budapestről?

Figyelt kérdés
2013. jan. 26. 19:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%
Hogy KOSZOS és elhanyagolt...
2013. jan. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én külföldi ismerőseimnek nagyon tetszik. Budapest gyönyörű város, csak kicsit jobban kellene rá vigyáznunk.
2013. jan. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
42%
Koszos, omladozó épületek stb.
2013. jan. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Írd be a gugliba, hogy Budapest külföldi szemmel, és értelmes választ fogsz kapni. Igaz, hogy vannak negatívumok, de akinek csak annyi jut eszébe Budapestről ,hogy koszos, és omladozó épületek, az vagy soha nem járt még a városban, vagy még nem hagyta el a 8. kerületet.
2013. jan. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%

Én Angliában élek, és tavaly a vendégem volt 2 angol barátom. Budapesten van lakásom így a várost meg tudtam mutatni nekik.

Az angol barátaim szerint Budapest csodás város. Gyönyörűnek, szépnek látják. Teljesen odavoltak az épületekért. Tetszett nekik a Hősök tere, a parlament épülete. A strandokért rajongtak. Minden tetszett nekik.

Idén nyáron is jönnek, de most 2 hétre mert szeretnék látni Debrecent, Egert, Balatont és sok szép helyet még.

Elsőnek üzenném, hogy nem koszosabb, büdösebb mint London vagy Párizs. Aki ezt mondja az nem külfölditől hallja. Egy külföldi szépnek tartja.

2013. jan. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
9%

Mexicoban aki egyálltalán tudja hol is van, ott nem Hungary-ként, hanem Hungry-ként ismernek! Az éhes ország!

Ebben minden benne van!

2013. jan. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%

ma 21:30

ez hülyeség!! A törököket sem nevezzük pulykáknak..

Amúgy tavaly voltam 2 hónapot Mexicóban. Az ott élők még nem is hallottak olyan országról hogy Hungary. Ha kérdezték honnan jöttem nem azt mondtam hogy hungry (éhes) hanem hogy hungary.. Nem mindegy. Sosem keverték össze.. Ez a éhes ország dumát is csak a magyarok találták ki szójátéknak..

2013. jan. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%

Fóleg, hogy spanyolul az éhes - hambre, Magyarország meg - Hungria,


Amúgy az én párom is külföldi és tetszett neki nagyon Budapest. A legtöbb turista nem meri megmondani udvariasságból, hogy valóban mit gondolnak, de ő nyilván megmondta. Szóval Bp szép, nagyon szép épületek vannak, ugyan akkor igen furcsálta, hogy a világ egyik legszebb épületétől 10méterre meg düledeznek a házak. Azt mondta nagyon sok a romos ház, de úgy gondolta azok is szépek lehettek egykor. Szerinte a mozgólépcsó a metróban nagyon gyorsan megy, nem tudná használni néhány pohár pálinka után. A buszvezetők úgy vezetnek mint az autótolvajok és szerinte egyáltalán nem koszos Bp.

2013. jan. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%
Aki csak járt Magyarországon, az mind mondja hogy milyen szép volt miközben én meg szidom, mint a bokrot. Kanadából írtam.
2013. jan. 27. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
63%
Budapest tipikusan az a város, ami nagyon szép, hangulatos, izgalmas, egészen addig, amíg nem kell az embernek huzamosabb ideig ott élni. Egyébként pont ilyen London is, onnan is félév után menekülne az ember.
2013. jan. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!