Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hol találhatnék útitársakat...

Hol találhatnék útitársakat külföldi (európai) utazáshoz?

Figyelt kérdés
külföld, utazás, útitárs
2013. jan. 21. 16:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha közlöd, hogy HOVÁ, MIKOR akarsz menni, akkor lehet esélyed.
2013. jan. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hova? Mikor?
2013. jan. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Te kivagy?

Milyen korosztály?

Merre mennél?

Milyen összeggel kalkulálsz?

Milyen színvonalon történne az utazás?

Milyen érdeklődési körrel?

stb...

2013. jan. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Oké, szóval a kérdésre a válasz: akár itt is =D

Horvát tengerpartra szeretnék menni, de nem nyáron hanem februárban vagy márciusban. Mivel ott ilyenkor az apartman a legolcsóbb lehetséges szállás, ezért kéne még 2-3-4 ember, mert úgy eloszlik a költség. Utazás: ha lenne autó úgy lenne a legolcsóbb, esetleg azt én is tudok kölcsönkérni, de ha ez nem megoldható akkor vonat/busz. Én 26 éves lány vagyok, de nekem mindegy milyen korosztályból jönnének.

2013. jan. 22. 15:11
 5/6 anonim ***** válasza:

A kocsi jó ötlet, mert tényleg olcsóbb így. Nekem van autóm.

A Horvát tengerpart is jó ötlet hiszen szép, és viszonylag közel van.

De tengerpartra akkor szoktak menni amikor meleg van, és lehet fürdeni, napozni. Mi a fenét csinálsz februárban vagy márciusban amikor még hideg van és sokszor hó van?? Ülsz a apartmanban és kártyázol?

Bármily meglepő de a horvát tengerparton nem sok látnivaló van. Ott a tenger és a kis hely ahol az apartman található. 1 nap alatt végig sétál az ember.. Utána?? Mi jót akarsz csinálni?? Esetleg bámuljuk a tengert amibe nem lehet úszkálni??

27/N

2013. jan. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én szoktam télen lejárni,február végén ott már olyan idő van mint itt kb. áprilisban. Pont ezért nehéz, mert olyan emberek kellenek akiket nem az érdekel hogy a napon rohadjanak egész nap. Történelmi városok sora van a tengerparton, csomó látnivaló, erdők ahol a lehet kirándulni. Én nem szeretek akkor menni mikor lépni se lehet a turistáktól, meg most egyéb ügyeket is kéne ott intéznem azért is ez az időpont lenne jó.
2013. jan. 22. 19:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!