Kezdőoldal » Utazás » Európa » Londonban milyen lehetőségek...

Londonban milyen lehetőségek vannak? Kanadával kapcsolatban van mát tapasztalata valakinek?

Figyelt kérdés
Egyelőre még tanulok, de nyelvvizsga után szeretnék külföldön szerencsét próbálni. Vagy esetleg kint folytatni tovább a tanulmányaim. Ha voltatok kint, milyen tapasztalatokkal jöttetek vissza, vagy ha kint maradtatok, mivel foglalkoztok? Szerettek kint élni?

2012. dec. 7. 21:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm már 6 éve kint él, és nagyon tetszik neki. Ő is takarítással és mosogatással kezdett, most pedig már saját boltjai vannak. Nagyon talpraesettnek kell lenni és az összes lehetőséggel élni, mindemellett nagyon profin beszélni angolul, angolokkal. Mert itthon sokan azt hiszik, hogy tudnak angolul, kimennek felsőfokuval és megnyekkenni sem tudnak.
2012. dec. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Pár évig éltem Kanadában, letelepedési papírokat akartunk intézni a párommal, nem kamu ügy lett volna. Persze addig nem dolgozhattam volna legálisan, de nem tudtam volna otthon ülni, így takarítottam. Nehéz munka, de legalább kerestem vele. Aztán meguntam, messze volt a család, nekem nem jött be. Európai ember vagyok, nem amerikai. Néha hiányzik, de élni már nem mennék vissza.
2012. dec. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!