Kezdőoldal » Utazás » Európa » Első repülőút alkalmával...

Első repülőút alkalmával milyen problémák szoktak felmerülni?

Figyelt kérdés
Tapasztalat? Úgy értem, hogy valamit elfelejt az ember, nem tud, rosszul tud, eltéved, etc, konkrét példával (mik ezek), szóval bármi, ami felmerülhet.
2009. jún. 17. 10:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Minden egyértelműen ki van írva, ne izgulj. Én egyedül utaztam mikor életemben előszőr repültem és senki sem mondta el, hogy mire számítsak mégis feltaláltam magam. 19 éves voltam. :)

Inkább élvezd az élményt, bár tény vigyél magaddal valami cukrot vagy rágót (kinek mi jön be), mert leszállásnál iszonyatosan be tud dugulni az ember füle. Én extra érzékeny vagyok rá, 3 napig szenvedtem utána. És jó pár repülés után szoktam csak meg. De a hugomnak plö soha semmi baja nem volt.

2009. jún. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.:) Én 21 vagyok. Sejtem én, hogy csak feltalálom magam, meg nem is félek kinyitni a szám, ha valamit nem találok, esetleg nem értek... Csak mivel sosem voltam még hasonló helyzetben, gondoltam jobb tájékozódni, mi csúszhat be...:) Már mindenki azzal nyugtat, hogy Ferihegyen művészet lenne eltévedni. Na de nálam sosem lehet tudni!:D Lehet, hogy én leszek az első, majd halljátok augusztusban, hogy bemondanak a híradóban: "Egy 21 éves lány csatangol Ferihegyen, 8 órája tűnt el, egyelőre nem találjuk, valószínűleg a gépét keresi. Pánikra semmi ok, lezártuk a területet, de nyoma veszett.":))
2009. jún. 18. 15:37
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Fontos infók még:

www.bud.hu

2009. jún. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Jajj köszönöm! Tök amatőr hogy mindenhol informálódtam neten is, csak itt nem:D
2009. jún. 22. 15:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!