Kezdőoldal » Utazás » Európa » Első repülőút alkalmával...

Első repülőút alkalmával milyen problémák szoktak felmerülni?

Figyelt kérdés
Tapasztalat? Úgy értem, hogy valamit elfelejt az ember, nem tud, rosszul tud, eltéved, etc, konkrét példával (mik ezek), szóval bármi, ami felmerülhet.
2009. jún. 17. 10:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

eltévedni biztos nem fogsz:) talán szokatlan lesz hogy bedugul a füled, ráz a gép néhányszor, ja és azért hangos is.

nekem az volt nagyon fura először, hogy amikor fordul azt nagyon érezni.

2009. jún. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hát nem is a repülőn gondoltam az eltévedést, hanem a repülőtéren...:)) Jó tudom az is butaság, de még sosem jártam ilyen helyen, és azon agyalok, tudni fogom-e mikor merre, hova kell mennem, mit kell épp csinálnom és jól csinálom-e...
2009. jún. 17. 10:22
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
biztos minden menni fog a reptéren, ne izgulj:)
2009. jún. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
37%
Hányás, remegés, halálfélelem, nadrágba csinálás, stb.
2009. jún. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
:D Kösz...:D
2009. jún. 17. 10:53
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem rágózol, leszállásnál bedugul a füled. Nem érdemes kávét kérni, mert életed egyik legrosszabb élményében lesz részed, és nem azért mert kiöntöd magadra :) Amúgy egy jó élmény.
2009. jún. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Eh:))
2009. jún. 17. 12:02
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

nem csak az elsö uton fontos mindegyiken. tájékozodj az adott orszßag beutazási feltételeiröl, pl visum, engedélyek. ilyet sokan elfejtenek és a határon már elég rossza ha várnod kell több órát, vagy vissza fordítanak, ez föként a tengeren túli országoknál van.

Aztán hogy mit vihetsz az országba be. Pl mennyi cigit, alkoholt, egyéb jövedéki terméket. hiába van unió, az uniós országokon belül is megvan szabva a jövedéki termékek mennyisége. Aztán hogy mit vihetsz fel a gépre.

2009. jún. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

hát lehet h elfogsz tévedni, mert elég bonyolult, én elöször biztos eltévedtem volna, de szerencsére nem egyedül voltam

de ne aggodj megkérdezhetsz ott bárkit.

2009. jún. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
A reptéren nem fogsz eltévedni nem egyedül utazol azon a járaton a csordaszellem majd kisegít menni kell a többiek után. A gépről sem maradhatsz le, mert már szabály, h akinek a csomagja a gépen van annak is ott kell lennie addig nem indulhat el ,ezért ha nem vagy rajta meg fognak keresni. A gépen pedig a légiutas kisérők mindent meg tudnak mondani.
2009. jún. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!